Ola Kwaśniewska odpowiedziała fance, która wyrzuciła jej brak dzieci
fot. Instagram/aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska nie wytrzymała. Odpowiedziała fance na jej bezczelną uwagę o braku dzieci

Żona znanego muzyka, Kuby Badacha, nie pierwszy raz zetknęła się z tak bezpośrednimi uwagami od internautów. Jej reakcja była dosadna, ale uzasadniona.
Milena Oszczepalińska
Ola Kwaśniewska odpowiedziała fance, która wyrzuciła jej brak dzieci
fot. Instagram/aleksandraleksandrowna
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 8 lat. Pobrali się dokładnie 22 września 2018 roku, czyli już za kilka dni będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu. Para tworzy udany związek. Chętnie pokazują w sieci prywatne, wspólne zdjęcia, na których często towarzyszy im ich ukochany pies. Niestety niektórzy fani Aleksandry Kwaśniewskiej uważają, że do pełni szczęścia brakuje jej dziecka, o czym bez skrępowania piszą pod jej postami. Jeden z ostatnich komentarzy tego typu szczególnie dotknął córkę byłego prezydenta. Postanowiła odpowiedzieć – krótko, ale bardzo dosadnie (i słusznie!).

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała na uszczypliwą uwagę internautki

Żona muzyka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym jest ona sama. Podpisała je: „Zdjęcie bez psa, żebyście nie myśleli, że już nie umiem inaczej”. Rzeczywiście na profilu Oli Kwaśniewskiej dominują fotografie z czworonogiem. Wielu internautów pisało, że to nie szkodzi, że bez psa, bo i tak miło jest popatrzeć na piękną prezydentównę. Inni zachęcali, żeby jednak zdjęcia z pupilem nadal się pojawiały, a jeszcze inni prosili o więcej zdjęć z mężem.

Wśród komentujących pojawiła się jedna osoba, która uznała, że ma prawo do zwrócenia uwagi gwieździe, że są z Kubą Badachem „tyle lat razem i bez dzieci”. Ta bezpośrednia i wścibska wypowiedź nie mogła pozostać bez odpowiedzi autorki posta. Aleksandra Kwaśniewska napisała: „To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu”.

Zaskakujące, że wciąż zdarzają się internauci, którzy są przekonani, że mogą bezkarnie pisać osobom publicznym takie komentarze. Przecież to, czy ktoś posiada dzieci, czy nie, i dlaczego nie ma potomstwa, to wyłącznie jego prywatna sprawa i absolutnie nikt nie ma prawa do komentowania tego.

Na szczęście w obronę Oli Kwaśniewskiej ruszyły jej fanki, które pisały, że każdy powinien myśleć o swoich sprawach i do cudzych się nie wtrącać.

Uważacie, że reakcja córki byłego prezydenta była słuszna?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy