Opiekunka molestowała dzieci. Skrzywdziła co najmniej siedem dziewczynek
fot. Adobe Stock

Opiekunka molestowała dzieci. Skrzywdziła co najmniej siedem dziewczynek

52-letnia kobieta molestowała seksualnie dziewczynki w wieku od jednego do sześciu lat. Rodzice dzieci podkreślają, że niczego nie podejrzewali.
Sylwia Arlak
Opiekunka molestowała dzieci. Skrzywdziła co najmniej siedem dziewczynek
fot. Adobe Stock
Mieszkanka prowincji Limburgia na południu Holandii została zatrzymana przez policję. 52-letnia kobieta molestowała seksualnie dzieci, pracując jako opiekunka. 

Zatrzymany został też znajomy opiekunki

Sprawa wyszła na jaw, gdy 52-latka opiekowała się 2-letnią dziewczynką. Rodzice dziecka po powrocie do domu przejrzeli nagrania z kamer monitoringu. Na jednym z nich było widać, jak kobieta napastuje seksualnie dziecko. Jak mówili później w mediach, nie mogli uwierzyć, w to, co zobaczyli. Niczego wcześniej się nie domyślali. Natychmiast powiadomili policję. 

Szybko okazało się, że ofiar było więcej. W domu opiekunki znaleziono nagrania, z których wynika, że skrzywdziła co najmniej siedem dziewczynek w wieku od jednego do sześciu lat. Jak czytamy na portalu RTL News, razem z nią aresztowano jej znajomego, 58-letniego mężczyznę. Policja znalazła dowody wskazujące na to, że opiekunka rozmawiała z nim przez telefon, gdy molestowała 2-latkę. 

Holenderka zajmowała się dziećmi od 2019 roku, a sprawa wyszła na jaw dopiero dwa lata później.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Reakcje dziecka na nową opiekunkę - film
Jak dziecko może zareagować na nową osobę, która ma sprawować nad nim opiekę? Obserwuj malucha. Odmienne i dziwne zachowanie dziecka może być sygnałem, że nie czuje się dobrze w obecności nowej osoby.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy