Otylia Jędrzejczak zostanie mamą po raz drugi
fot. Instagram/otyliaswim

Otylia Jędrzejczak w drugiej ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuszek

Mistrzyni olimpijska postanowiła nie tylko pochwalić się ciążowym zdjęciem, lecz także wyjawić fanom pewną refleksję na temat macierzyństwa. Miałyście podobne dylematy, będąc w drugiej ciąży?
Milena Oszczepalińska
Otylia Jędrzejczak zostanie mamą po raz drugi
fot. Instagram/otyliaswim
Otylia Jędrzejczak po raz drugi zostanie mamą. Szczęśliwa pływaczka pochwaliła się tą wiadomością na swoim profilu na Instagramie. Pod zdjęciem z ciążowym brzuszkiem posypała się lawina ciepłych słów od fanów. Gratulacje mistrzyni olimpijskiej złożyła m.in. Anna Lewandowska. Jakimi słowami Otylia powiadomiła fanów, że jest w ciąży?

„Czy można tę miłość podzielić?”

Otylia została mamą po raz pierwszy w kwietniu 2017 roku. Jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie ukrywają twarzy swojej pociechy, dlatego nieraz mogliśmy podziwiać to, jak mała Marcelinka się bawi lub spędza czas z mamą. Pływaczka postanowiła też złożyć córce publicznie życzenia z okazji pierwszych urodzin. Teraz, gdy dziewczynka ma już ponad dwa lata, mistrzyni olimpijska spodziewa się drugiego dziecka. Ze zdjęcia, które opublikowała, widać, jak bardzo jest tym faktem poruszona. Zastanawia się też, pewnie jak wiele innych mam w  podobnej sytuacji, czy tę miłość do dziecka da się jakoś rozmnożyć, gdy na świecie pojawia się kolejne. Pływaczka napisała:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)


„Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić ❤️albo rozmnożyć ❤️? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce”. Miałyście podobne dylematy jak Otylia?
Zobacz też: Otylia Jędrzejczak pokazała, jak Marcelinka szaleje w domu
Redakcja poleca: Wielkość i kształt brzucha w ciąży - film
Czy brzuch w ciąży może być za mały albo za duży? Od czego zależy i o czym świadczy kształt ciążowego brzucha?

Kiedy Marcelinka będzie miała rodzeństwo?

Otylia nie zdradziła, na kiedy ma termin drugiego porodu, napisała jedynie, że będzie to już niedługo. Na zdjęciu widać, że brzuszek jest już lekko zaokrąglony, ale do rozwiązania z pewnością jest jeszcze kilka miesięcy. Ciekawe, czy Marcelinka będzie miała brata czy siostrę. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ tego również pływaczka postanowiła nie wyjawiać.

Przyszłej mamie oczywiście gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Instagram [content:0_26481,8_1603,0_25137,0_24474:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy