Paulina Krupińska z córeczką Tosią na stoku
fot. screen/instagram.com/pkrupinska

Czy wasze dzieci też tak robią? Była Miss Polonia skarży się fanom na córkę!

Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie zrobione z córeczką Tosią na stoku. Z tym, że jest to odrobinę nietypowe zdjęcie mamy z córką... Co takiego robi Tosia, że znana mama postanowiła pożalić się innym rodzicom? Uśmiejesz się!
Weronika Zagojska
Paulina Krupińska z córeczką Tosią na stoku
fot. screen/instagram.com/pkrupinska
Życie z dziećmi bywa zaskakujące i jednocześnie zabawne. Często nie mają ochoty na to, czego akurat chcieliby rodzice, a zakazy czy zdrowy rozsądek często ustępują miejsca zwykłej ciekawości świata. Zwłaszcza w przypadku małych dzieci.

Paulina Krupińska, była Miss Polonia, prezenterka i modelka, prywatnie partnerka wokalisty Zakopower, Sebastiana Karpiel-Bułecki, zabrała swoją ponad 2-letnią córeczkę Tosię na stok i chciała zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Jednak Antonina zajęła się czymś zupełnie innym... O wiele dla niej ciekawszym.

Znana mama napisała na swoim profilu:
"Chodź córeczko zrobisz sobie z mamą zdjęcie z wypadu na stok 😉I to by było na tyle 😂😂😂bo Tosia nie była zainteresowana. Czy wasze dzieci też jedzą śnieg?"
 

Okazało się, że Tosia nie była zainteresowana pozowaniem do zdjęcia z mamą, ponieważ postanowiła w tym czasie zbadać dokładnie smak śniegu leżącego opodal... Wypad na stok został czynnie i praktycznie spożytkowany. To chyba robili niemal wszyscy będąc dziećmi, prawda?

W drugim wpisie Paulina Krupińska dodaje: "Pamiętacie zimy w latach 90.? Po szkole pare godzin spędzało się na ślizgawkach, robiło się orzełki na śniegu i szukało się byle górki żeby zjeżdżać na sankach, jabłuszkach, ewentualnie na pupie. To były piękne, beztroskie czasy prawdziwej zimy. Tęsknie za tym 🙁😢 ❄️🌨❄️🌨"
 

Musimy przyznać, że my też. Albo jak się robiło tunele w zaspach... Też się tak bawiliście jako dzieci?
I czy wasze dzieciaki teraz też gustują w zimnym białym puchu na przegryzkę, czy w czasach smogu i zanieczyszczeń zabraniacie im takiej rozrywki?
 

Fanki oczywiście zwróciły uwagę na zimową stylizację modelki i znanej mamy, przede wszystkim na czapeczkę. Okazuje się, że czerwona czapka z flagą i z pomponem to projekt norweskiej marki. Podobną, granatową, ma Sebastian Karpiel-Bułecka. Antonina na stoku miała błękitny strój i białą wełnianą czapkę z dwoma zabawnymi pomponami. Na stoku liczy się wytrzymałość, wygoda i nieprzemakalność, za to już po stoku można pozwolić sobie na odrobinę stylizacyjnego szaleństwa.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy