Poród naturalny na filmie
fot. Monet Nicole – Birthing Stories

Film z porodu, którego nie zapomnisz – wzrusza i doprowadza do łez!

Poród naturalny może być piękny, pełen silnych emocji i wzruszeń. Nie wierzysz? Przygotuj chusteczki i zobacz ten poruszający film!
Hanna Szczesiak
Poród naturalny na filmie
fot. Monet Nicole – Birthing Stories
"Udostępniam ten mocny, prawdziwy i piękny film z porodu. Ta mama tak ciężko pracowała na swoją historię, to zaszczyt móc podzielić się nią z wami. Przygotujcie chusteczki i otwórzcie serca" – napisała na Facebooku Monet Nicole, fotografka specjalizująca się w fotografii rodzinnej i ciążowej. Zobaczcie film, który udostępniła i posłuchajcie jej rady – przygotujcie chusteczki!

Film z porodu, który wzrusza do łez

Fotografka napisała na swoim blogu, że Whitney i David są jednymi z najsilniejszych i najbardziej współczujących ludzi, jakich zna. W 2014 roku towarzyszyła im z aparatem podczas narodzin ich pierwszego dziecka. Możliwość uchwycenia na zdjęciach i filmie narodzin ich kolejnego dziecka była dla niej niezwykłym przeżyciem. Film z narodzin Nathaniela porusza, wywołuje uśmiech i jednocześnie... doprowadza do łez. Nie da się opisać słowami emocji, które towarzyszą młodym rodzicom. Zobaczcie sami, w jak piękny i przejmujący sposób można pokazać poród:
 

Birth of Nathaniel from Monet Nicole on Vimeo.


Mały Nathaniel patrzący z zainteresowaniem i czułością na swoją mamę to dla mnie najpiękniejszy fragment tego filmu! Co was zauroczyło najbardziej? Przyznajcie, przypomniałyście sobie historię narodzin waszych maluszków?

Zobacz także: Skandal! Fotograf odmówił zrobienia zdjęć, bo "cesarka to nie poród"

Źródło: Facebook/Monet Nicole – Birthing Stories
Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 11 głosy

Zobacz także

Popularne tematy