Majka Jeżowska założyła bezpłatny kanał dla dzieci! Zajęcia od poniedziałku do piątku
fot. ons.pl

Majka Jeżowska założyła bezpłatny kanał dla dzieci! Zajęcia na MajkaTV od poniedziałku do piątku

W związku z zamknięciem szkół i przedszkoli dzieci całe dnie spędzają w domu. Majka Jeżowska, popularna piosenkarka, wraz ze swoją Akademią Edukacji i Rozwoju, postanowiła zapewnić dzieciom rozrywkę i założyć kanał MajkaTv — darmowe zajęcia muzyczno-taneczno-ruchowe. Mają się one odbywać od poniedziałku do piątku.
Katarzyna Gałązkiewicz
Majka Jeżowska założyła bezpłatny kanał dla dzieci! Zajęcia od poniedziałku do piątku
fot. ons.pl
Piosenkarka postanowiła odciążyć rodziców, którzy są zmuszeni opiekować się dziećmi i jednocześnie pracować zdalnie. Jeżowska uruchomiła kanał na YouTubie pt. MajkaTv, gdzie odbywają się bezpłatne zajęcia muzyczno-taneczne dla najmłodszych. Jak napisała na jednym z portali społecznościowych piosenkarka:

Moje zdolne, pracowite i kreatywne partnerki z Akademii Majki Jeżowskiej od poniedziałku do piątku prowadzą warsztaty muzyczno–ruchowe w Majka TV, czyli akcja Dzieciak sam w domu. Obserwujcie profil akademii i zapisujcie się na stronie do pobierania darmowych linków do zajęć!.

Zajęcia skierowane zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci


W ofercie Akademii Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej znajdują się kreatywne kursy i zajęcia. Co ważne, kanał nie służy tylko rozrywce. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele mogą tam znaleźć treści pomocne w wychowywaniu dzieci.

Zajęcia muzyczno–ruchowe prowadzone są przez Beatę Kaczor i Joannę Bąk ze wspomnianej już Akademii Majki Jeżowskiej. Aby uzyskać do nich dostęp, należy zarejestrować się poprzez ten link i podanie swojego maila.
Jak możemy przeczytać na stronie Akademii, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. O 10.30 prowadzone są zajęcia "baby dance" dla maluchów do 6 roku życia, a o 11.30 dla starszych dzieci.

Źródło: PAP Life

Zobacz także:
Redakcja poleca: Koniec nudy i humorów! 3 świetne domowe zabawy poleca przedszkolna metodyk [#zostanwdomu z Mamo, To Ja]
Kto najlepiej umie zająć przedszkolaki? Panie przedszkolanki! A kto im podpowiedział te sposoby? Najpewniej Kasia Dołhun, doświadczona nauczycielka nauczycielek! Nam teraz zdradza 3 sposoby na świetne domowe zabawy z maluchem idealne na... bardzo domowy czas pandemii koronawirusa. Dzielimy się nimi z wami!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy