GRY
 
 

Prenumerata "Twojego dziecka"

Magazyn "Twoje dziecko" przygotował dla swoich czytelniczek SUPEROFERTĘ prenumeraty. Sprawdź ją!

Jak zamówić prenumeratę miesięcznika "Twoje dziecko"?


SPOSOBY ZAMÓWIENIA PRENUMERATY WYDAWNICZEJ


•   płacąc kartą płatniczą (VISA Classic, Master Card) klikając ikonkę "DotPay" znajdująca się poniżej. Prenumerata rozpocznie się najpóźniej w ciągu 4 tygodni od chwili złożenia zamówienia.

•   wysyłając e-mail  bok@edipresse.pl W ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z informacją, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata. (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

•   telefonicznie pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8-17:30 od poniedziałku do piątku.W trakcie rozmowy otrzymasz informację, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata. (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

•   wysyłając SMS pod numer 72012 o treści PRENUMERATA.TD. Po kropce wpisz swoje imię, nazwisko i dokładny adres zamieszkania (ulica, numer domu/mieszkania, kod i miejscowość). Koszt SMSa 2 zł (2,44 zł brutto). Oferta dotyczy prenumeraty rocznej bez dodatku. (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

Wykluczamy dokonywanie zapłaty przekazem gotówkowym na adres Wydawnictwa oraz informujemy, iż przesłane czeki lub gotówka listem będą odsyłane do nadawcy nie biorąc odpowiedzialności za ewentualne zaginięcia listu.


CENNIK PRENUMERATY WYDAWNICZEJ


Cena rocznej krajowej prenumeraty (12 numerów)
wariant z dodatkiem* -  51,60 PLN (4,30 egz.)
wariant bez dodatku -    20,40 PLN  (1,70 egz.)

Cena rocznej zagranicznej prenumeraty (12 numerów)

wariant z dodatkiem* -  136,80 PLN (11,40 egz.)
wariant bez dodatku -    105,60 PLN  (8,80 egz.)

* O rodzaju dodatku decyduje Wydawca

Jeżeli chciałbyś zamówić prenumeratę zagraniczną z wysyłką pocztą lotniczą zadzwoń i zapytaj o cenę pod numerem (022) 584 22 22 w godzinach 8.00 - 17.30 od poniedziałku do piątku. Prenumeratę można zamówić na dowolny okres, nie krótszy jednak niż kwartał.


REALIZACJA PRENUMERATY WYDAWNICZEJ

Prenumerata realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, każdy numer wysyłany jest listem ekonomicznym. Reklamacje dotyczące braku dostawy konkretnego wydania należy zgłaszać nie wcześniej niż 2 dni po ukazaniu się tego wydania na rynku.

PROMOCJE

Sprawdź w bieżącym wydaniu czy trwa promocja bądź uzyskaj informację pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8.00 - 17.30 od poniedziałku do piątku. Prezenty promocyjne oferowane na łamach czasopisma wysyłamy listem poleconym po weryfikacji zapłat, w ciągu 1 miesiąca od daty zapłaty za prenumeraty. W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do wysyłki innego prezentu o podobnej wartości rynkowej.

PONADTO

Prenumeratorowi przysługuje prawo do rezygnacji z prenumeraty, w dowolnym momencie jej trwania. Wydawnictwo zwraca część wpłaty za niezrealizowane numery prenumeraty w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia. Rezygnacja wymaga formy pisemnej (e-mail, fax, list). Prenumerator ma możliwość zgłoszenia Wydawnictwu ewentualne braki w dostawach lub fakt otrzymania egzemplarza z wadami jakościowymi. Reklamacje dotyczące braków powinny być zgłaszane natychmiast po stwierdzeniu braku ciągłości w numeracji. Reklamacje dotyczące wad jakościowych powinny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu, nie później niż 3 dni od daty dostawy.
Wydawnictwo uzupełnia braki lub wymienia wadliwy egzemplarz. Jeżeli reklamacja nie zostanie zrealizowana, Wydawnictwo przedłuży prenumeratę o odpowiednią ilość egzemplarzy lub zwróci prenumeratorowi należną kwotę. Gwarantujemy niezmienność cen przez cały czas trwania prenumeraty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.30  pod numerem telefonu  (022) 584 22 22.

Nasi konsultanci udzielą Państwu porady i pomogą rozwiązać pojawiające się problemy.

Powyższe warunki prenumeraty stanowią regulamin, który osoba zamawiająca akceptuje w momencie zamówienia.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj