Baby Dove chusteczki
fot. Baby Dove

Przetestuj pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove

Prawidłowe dbanie o skórę maluszka, poprzez używanie odpowiednich preparatów, to podstawa. Weź udział w testowaniu chusteczek Baby Dove i odkryj ich właściwości pielęgnacyjne!
Baby Dove chusteczki
fot. Baby Dove
Jako rodzic wiesz, jak ważne jest, aby skóra dziecka była czysta, czy to po każdej zmianie pieluchy, czy codziennych aktywnościach. Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka, testując 1 z 100 opakowań chusteczek Baby Dove. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że właściwie dbasz o komfort swojego maluszka.

Jak prawidłowo dbać o skórę dziecka?

Skóra małych dzieci, a szczególnie noworodków i niemowląt, jest cieńsza i mniej sprężysta od skóry osoby dorosłej, a jej komórki luźno przylegają do siebie. Płaszcz lipidowy wolniej się odtwarza, co może powodować nadmierną utratę wody i zwiększoną suchość. Dlatego podczas codziennej pielęgnacji stosuj produkty, które nie tylko oczyszczają skórę dziecka, ale również pozostawiają ją nawilżoną i miękką. Skóra niemowlęcia narażona jest na częsty kontakt z drażniącymi substancjami, takimi jak mocz czy kał. Pamiętaj zatem o częstej zmianie pieluszki, a także o oczyszczaniu pupy maluszka, najlepiej chusteczkami pielęgnacyjnymi, które są przeznaczone do delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Takie chusteczki są bardzo przydatne, zwłaszcza wtedy, gdy wybierasz się na spacer z maleństwem.

Pielęgnacja za pomocą chusteczek

Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego w trosce o komfort maluszka warto sięgnąć po pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove, które są delikatne jak woda i które sprawiają, że zmiana pieluszki przebiega szybko i sprawnie. Chusteczki zostały wzbogacone o składniki nawilżające. Delikatnie oczyszczają i pomagają chronić przed przyczyną pieluszkowego zapalenia skóry.  Pozostawiają  skórę nawilżoną i miękką. Są idealne do codziennego użytku w domu oraz podczas spaceru. Ich zaletą jest również łatwe w użyciu opakowanie, które pozwala na zachowanie świeżości chusteczek.
 

Pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove są testowane dermatologicznie i zostały zaakceptowane przez pediatrów. Nie zawierają alkoholu i są hipoalergiczne. Chusteczki są przeznaczone dla dzieci już od od pierwszych dni życia.

Odkryj pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove i zadbaj o nawilżoną i miękką skórę Twojego maluszka. Weź udział w testowaniu jednego ze 100 opakowań produktu. Wystarczy, że odpowiesz na pytania z ankiety.

Więcej:
Baby Dove

Zobacz także

Popularne tematy