Reakcja tego chłopca poruszyła miliony internautów!
fot. Facebook/Janelle Rice

Przygotujcie chusteczki – to najbardziej wzruszające świąteczne nagranie!

25 milionów wyświetleń w 2 dni? Te liczby udowadniają, że to najlepszy świąteczny film, jaki zobaczycie w tym roku. Jest naprawdę wzruszający!
Hanna Szczesiak
Reakcja tego chłopca poruszyła miliony internautów!
fot. Facebook/Janelle Rice
Wszyscy żyjemy jeszcze świąteczną atmosferą. To krótkie nagranie pokazuje nam, co jest najważniejsze nie tylko w Święta, ale także na co dzień, każdego dnia. Uwaga, przygotujcie chusteczki – naprawdę trudno się nie wzruszyć!

Film, który poruszył miliony

Janelle Rice, mama 11-letniego Landona opublikowała na Facebooku film, który w dwa dni wyświetlono ponad 25 milionów razy! Na nagraniu Landon odpakowuje swój ostatni bożonarodzeniowy prezent. Na widok certyfikatu, który poświadcza, że od lutego 2017 roku zostanie oficjalnie zaadoptowany przez męża Janelle, Daniela, chłopiec zaczyna płakać i przytula się do swojego adopcyjnego taty. Jego reakcja wzruszyła miliony internautów!
 

To nagranie przypomina nam, że w Święta to nie drogie zabawki czy wyszukane prezenty są najważniejsze. Najważniejsza jest rodzina, z którą spędzamy tych kilka świątecznych dni. Reakcja tego chłopca jest naprawdę poruszająca. Z pewnością żaden inny prezent nie wywołał w nim takich emocji jak ten certyfikat...

Jakie prezenty dostały w tym roku wasze pociechy? W jaki sposób zareagowały, gdy zerwały papier? W waszych domach też były łzy wzruszenia i radości? Czekamy na wasze komentarze!

Czytaj także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy