Tak, wiem. Zarówno głupotę, jak i hejterów należy zbyć milczeniem. Bo właśnie rozgłos to to, co lubią najbardziej. Ale jakim trzeba być człowiekiem, żeby napisać na czyimś profilu społecznościowym: "Klara Lewandowska jest dużo ładniejsza od twojej córki. Sorry Natalia". Nie jestem w stanie tego pojąć, a Wy? Tak wiem na czym polega trolling, hejt i tak dalej. Ale i tak trudno mi sobie wyobrazić coś tak... idiotycznego. Bo to nie robot jednak, a żywy człowiek to napisał.

Reklama

Co na to zawsze pełna humoru mama Natalia Siwiec? Na szczęście jest zaprawiona w instagramowych bojach i często komentuje wypowiedzi swoich fanów. Tak było i tym razem. Natalia odpisała z przymrużeniem oka po prostu: "Masakra! Nie przeżyję tego chyba! Idę się zabić!" Ale takie teksty mogą zdenerwować każdego. Wiadomo, że to bzdura wystarczy spojrzeć na Mię. Takie zachowanie jednak drażni. I boli.

A co jeśli, by padło na bardzo niepewną siebie mamę? Która jest w depresji? Co jeśli, by to usłyszała lub przeczytała mała dziewczynka? Musimy uczyć swoje córki, że opinie płynące z zewnątrz nie mają znaczenia. Ważne jest to, co człowiek sam myśli o sobie i jak się czuje. Że wygląd to nie jest najważniejsza rzecz na świecie, ale też że nikt nie ma prawa tak się zachowywać. I że internetowy hejt to przemoc. Powinien być piętnowany i karany.

Mia - córeczka Siwiec
screen/instagram.com/nataliasiwiec.official

fot. screen/instagram.com/nataliasiwiec.official/

Na pomoc na szczęście ruszyły prawdziwe fanki i normalne matki i kobiety. Takich na szczęście ludzi jest więcej! Takie wsparcie przywraca wiarę w ludzi, w kobiety (pisownia oryginalna):

Zobacz także
  • każde dziecko dla swojej matki jest najpiękniejsze na świecie.
  • Typowa hejterka. Utworzyła konto by ulżyć swojej frustracji i powyżywać się na kimś co ma lepiej a przy tym jest znany więc gdy każdy oznacza ja w komentarzu, a ona czuje się doceniona ???? dziecinne przepychanki typu "mam lepszego lizaka niż Ty masz" ???? żałosne ???????????????? śliczna córcia jak każde dziecko ????????????
  • Wszystkie dzieci są piękne! Trzeba mieć coś z beretem żeby oceniać małe dzieci... ????‍♀️
  • Boże co za okropne komentarze!! Każde dziecko jest inne i ma inną urodę A jak dla mnie to Mia jest sliczna i przecudowna !!! Uwielbiam ja oglądać!! @nataliasiwiec.official Nie przejmuj się takimi komentarzami! Polski naród jest zawistny,okrutny i zazdrosny!! Pozdrawiam Cię i Mi

Czy zdarzyło Wam się, że ktoś powiedział coś tak okrutnego i niestosownego o Waszym dziecku?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama