Przygotowujesz andrzejkowe przyjęcie, na którym będą rodzice z dziećmi? Podpowiadamy sprawdzone przepisy na andrzejkowe przekąski, słodkości i inne smakołyki dla dzieci i dorosłych. Dania są łatwe i szybkie do przygotowania, idealne na spotkania z rodziną i przyjaciółmi podczas andrzejkowego wróżenia.

Reklama

    Przepisy na andrzejki

    Jako że nie istnieją raczej dania uznawane za tradycyjne potrawy andrzejkowe, masz pełne pole do popisu! Aby stół wyglądał atrakcyjnie, warto przygotować przynajmniej 3 różne potrawy. Wtedy będzie kolorowo, a goście będą mieli wystarczający wybór. Nasze przepisy sprawdzą się przy każdej okazji, nie tylko w andrzejki. Pamiętaj jedynie, aby zawczasu kupić wszystkie niezbędne składniki!

    Najlepiej sprawdzą się przekąski, czyli coś, co można wziąć w dwa palce lub w garść i zjeść w przerwie między laniem wosku a wróżeniem z fusów, na przykład:

    Przyjęcie andrzejkowe - menu:

    Poniżej znajdziesz 5 apetycznie wyglądających, zdrowych i przepysznych przekąsek. Przedstawiamy pomysły na menu i przepisy na andrzejki. Szukasz jeszcze więcej inspiracji menu na andrzejkową imprezę? Sięgnij po nasz przepis na ciasteczka z wróżbami!

    Wypróbuj także przepisy z książek kucharskich dedykowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

    Zobacz także
    Reklama

    Reklama
    Reklama
    Reklama