Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
iRobot Roomba
Mat. prasowe
Zakupy

Czystość i dziecko w domu? Czy to możliwe? Teraz tak!

Zajmij się tym, co naprawdę ważne. O całą resztę zadba nowy robot sprzątający z serii Roomba j9+.

Gdy na świecie pojawia się mały wielki człowiek, wszystko się zmienia. Począwszy od priorytetów, po pojęcie czasu wolnego, aż po kwestie związane z czystością w domu. Zabawki, porozrzucane jedzenie, okruszki po ulubionej bułce, piasek z placu zabaw, papierki po wspólnym tworzeniu prac artystycznych... można tak wymieniać w nieskończoność. Każda mama zna te scenariusze doskonale. 

Mając dzieci wcale nie musisz rezygnować z czystości w domu. Brzmi jak żart, bo doskonale wiesz, ile czasu zajmuje ci odkurzanie i mycie podłóg, a czynności te wydawałyby się nie mieć końca? Teraz to przeszłość. Wcale nie musisz godzinami biegać z odkurzaczem czy mopem. Wystarczy urządzenie, które będzie grało w twojej drużynie. Amerykańska marka iRobot, stworzona przez inżynierów z MIT, produkująca sprzęty domowe, wyróżniające się kosmiczną oraz wojskową technologią, prezentuje teraz zupełną nowość, która wprowadza nowe porządki. To rewolucyjny robot odkurząco-mopujący Roomba Combo j9+ oraz wersja gruntownie odkurzająca - seria Roomba j9+. Produkty będą dostępne w sprzedaży już od 26 września i z pewnością zmienią nie tylko twoje myślenie o czystości w domu, ale również o czasie dla siebie i dla bliskich. 

Czym wyróżniają się nowe roboty sprzątające marki iRobot i w jaki sposób mogą wesprzeć domową logistykę niejednej z mam? 

Skup się na tym, co najważniejsze

Na podłodze w kuchni leżą okruszki po tostach, które pamiętają jeszcze śniadanie? W przedpokoju dostrzegasz ślady butów, a w sypialni pewnie nadal czekają rozrzucone po podłodze przekąski? Doskonale wiemy, że maluchy potrafią zrobić wielki bałagan. Wiemy też, że potrzebują twojej uwagi, a ty chcąc zaspokoić ich potrzeby, nie zawsze masz czas na dokładne sprzątanie. Na szczęście teraz nie musisz wybierać między czystym domem, a szczęśliwym dzieckiem. Gdy razem będziecie czytać bajkę, malować, lub spacerować, a nawet gdy twoje dziecko będzie drzemało, a ty w końcu znajdziesz upragnione 5 minut na kawę,  o czystość w domu zadba nowy robot Roomba Combo j9+ (z opcją mopowania) lub Roomba j9+ (gruntownie odkurzający). Jak to możliwe? 

iRobot Roomba
Mat. prasowe

Na zdjęciu robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo j9+

Masz tę moc (a w zasadzie wy ją macie) 

Roboty Roomba Combo j9+ zostały zaprojektowane do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg z niezrównaną precyzją. Nie ważne, czy masz panele, parkiet, płytki, czy dywan. Urządzenie posiada 4-stopniowy system sprzątania z 2 specjalnie zaprojektowanymi szczotkami z gumową powłoką, które zapewniają niesamowitą moc i perfekcyjne efekty.

Obawiasz się, że iRobot Roomba Combo j9+ zamoczy dziecięcy dywan? Specjaliści marki przewidzieli taką możliwość, dlatego nowy model został wyposażony w moduł wykrywania podłóg miękkich D.R.I. (Dry Rug Intelligence). Dzięki niemu ramię mopujące unosi się na wierzch robota, aby nie pobrudzić i nie zamoczyć wykładzin czy nawet dywanów z długim włosiem. 

Sprzątanie na miarę naszych potrzeb

Idziecie na spacer, do przedszkola, a może spędzacie weekend poza domem? To doskonały czas, by zadbać o porządek… na odległość. Wystarczy włączyć aplikację lub "poprosić" o to iRobota. Nowe urządzenia Roomba Combo j9+ oraz Roomba serii j9, rozumieją więcej komend głosowych, niż jakikolwiek inny robot. Użytkownicy mogą sparować je z asystentami Alexa, Google Assistant i Siri, aby zlecić sprzątanie danych pomieszczeń lub w pobliżu określonych obiektów, jak kanapy, stoły lub kuchenka.
Urządzenia z serii j9 są też na tyle inteligentne, że dopasowują się do stanu czystości domu. Dzięki technologii Dirt Detective najnowsze iRoboty dokonują automatyzacji procesu sprzątania, bazując na wykonanych wcześniej misjach. Cykle sprzątania rozpoczynają od pomieszczeń najczęściej brudzących się, są w stanie określić, czy podłoga potrzebuje mycia czy wystarczy samo odkurzanie. To zdecydowanie udogodnienie i jeden logistyczny temat mniej, dla zapracowanej mamy. 

iRobot ROOMBA COMBO J9+
Mat. prasowe

Na zdjęciu robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo j9+

Pluszaki, klocki, ukochana lalka - to zabawki, nie przeszkody

W poniedziałki wychodzicie na gordonki, w środy macie zajęcia taneczne, a w sobotnie poranki chodzicie na basen? Dobry plan to podstawa, nie tylko dla rodziny. Możesz też zaplanować harmonogram prac robota Roomba Combo j9+ po to, by w konkretne dni, o konkretnej godzinie posprzątał dom.

W pokoju dziecka zostały jego ulubione zabawki, a ty właśnie uruchomiłaś Roombę? Obawiasz się, czy nic nie stanie się ukochanej lalce lub misiowi? Nowe modele Roomba serii j9 rozpoznają i efektywnie manewrują wokół takich przeszkód jak buty, przewody, plecaki, ubrania, zabawki, „niespodzianki” zwierząt domowych i wiele innych, dając użytkownikom pewność, że właściwie wykona on i ukończy swoją pracę. Co więcej - sama decydujesz, które pomieszczenie lub obszar ma zostać posprzątany, a do którego Roomba bezwzględnie nie może wjechać.  

iRobot Roomba
Mat. prasowe

Na zdjęciu robot odkurzający Roomba j9+

Zwierzaki i dzieciaki kontra czystość 

W tym nierównym starciu z pewnością pomoże Roomba serii j9. Wiemy, że jako mama chcesz zadbać o swoje dziecko najlepiej, jak się da. Troszczysz się też o swojego pupila i domowy porządek. Jak zatem pozbyć się sierści? Roomba serii j9 posiada 100% większą moc ssącą (w porównaniu z robotami Roomba serii i) i potężny akumulator. Świetnie poradzi sobie z sierścią zarówno na podłodze, jak i na dywanie. Ty w tym czasie możesz zająć się swobodną zabawą z dziećmi i zwierzętami. 

Plamy mu nie straszne

Ślady po malutkich bucikach, a może łapkach pupila? To żaden problem. Roomba Combo j9+ dzięki specjalnej technologii SmartScrub, w trybie mopowania będzie dosłownie szorować podłogę jeżdżąc tam i z powrotem. Dociskając nakładkę mopującą do podłoża, wyczyści zabrudzenia dwa razy lepiej. Efekt? Plamy po zupie, musie owocowym, czy ślady butów nie mają szans. 

Estetyka i funkcjonalność

Zarówno robot odkurzający, jak i mopujący z serii j9 są po prostu piękne i nie trzeba ich nigdzie chować. Stacja Clean Base AutoFill świetnie będzie się prezentowała w salonie czy przedpokoju. Stylowa konstrukcja magazynuje zabrudzenia nawet z 60 dni oraz uzupełnia płyn do mopownia podłóg nawet przez 30 dni. Zaprojektowana z najwyższą starannością, z najwyższej jakości materiałów, włącznie z imitującą drewno pokrywą wierzchnią. Urządzenie jest designerskie i spełnia wszystkie swoje funkcje tak, jak sobie tego życzysz. 

iRobot Roomba
Mat. prasowe

Na zdjęciu stacja robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo j9+

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
lektury klasa 6
Edukacja
Lektury do 6 klasy szkoły podstawowej – lista lektur szkolnych po zmianach 
Joanna Biegaj
300 plus - kiedy wypłata świadczenia dobry start
Aktualności
300 plus – kiedy wypłata świadczenia „Dobry start”?
Joanna Biegaj
obcięte dofinansowanie dla szkoły w chmurze
Edukacja
Szkoła w Chmurze – cena może wzrosnąć?
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
życzenia urodzinowe dla córki
Święta i uroczystości
Życzenia urodzinowe dla córki: piękne, wzruszające, mądre, od mamy i od taty
Joanna Biegaj
Przysłowia o nauce
Cytaty i przysłowia
Mądre przysłowia o nauce i wiedzy – 40 motywujących sentencji
Joanna Lechowicz
zgoda na samodzielny powrót dziecka ze szkoły
Uczeń
Zgoda na samodzielny powrót dziecka ze szkoły [WZÓR]
Joanna Biegaj
dziecko ciągle choruje
Zdrowie
Dziecko ciągle choruje: nawracające zapalenie oskrzeli i infekcje gardła [CO ROBIĆ?]
Magdalena Drab
ugryzienie szerszenia
Zdrowie
Ugryzienie szerszenia może być groźne (ale nie musi!)
Ewa Janczak-Cwil
wpływ telewizji na rozwój dziecka
Wychowanie
Wpływ telewizji na rozwój dziecka – negatywne i pozytywne skutki oglądania telewizji
Aneta Grinberg
Przedszkolaki powinny się bawić, a nie ciągle uczyć
Edukacja
Przedszkolaki coraz częściej potrafią czytać i pisać, ale mają zaburzenia sensoryczne. Gdzie tkwi błąd?
Milena Oszczepalińska
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
Pełne szpitale RSV
Aktualności
Lekarz mówi wprost: dziecko z RSV i z dusznością umrze, jeśli nie trafi do szpitala
Ewa Janczak-Cwil
morfologia u dzieci
Zdrowie
Morfologia u dzieci – jak czytać wyniki krwi [NORMY]
Ewa Janczak-Cwil
jak odpieluchować dziecko
Pielęgnacja
Odpieluchowanie dziecka: kiedy i jak to zrobić? Sprawdzone sposoby
Małgorzata Wódz
znieczulenie podpajęczynówkowe
Poród naturalny
Znieczulenie podpajęczynówkowe najczęściej stosowane podczas cesarskiego cięcia [zalety i wady]
Agnieszka Majchrzak