GRY
 
 

Sensitive dla wrażliwców

Alergicy i osoby o bardzo delikatnej skórze muszą z dużą ostrożnością stosować środki do prania i płukania, ze względu na możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowej. To istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, których skóra jest jeszcze wrażliwsza, bo niedojrzała.

rozwój mowy dziecka
fot. Fotolia
Jeśli w naszym organizmie "coś się dzieje", często jako pierwsza reaguje skóra. Zaczerwienienie, pokrzywka, przesuszenie – to klasyczne objawy reakcji alergicznej. Podatne są na to zwłaszcza dzieci, których niedojrzała skóra może bez powodu zachowywać się nadreaktywnie, czyli reagować "uczuleniem" na substancje, które na skórze dorosłego nie robią żadnego wrażenia. Stąd pielęgnacja skóry dziecka to przede wszystkim stworzenie jej warunków, jak najbardziej dla niej naturalnych.
Większość tradycyjnych środków do prania i płukania (proszków, żeli, płynów, kapsułek) to silne środki chemiczne, przed działaniem których skóra dziecka (lub dorosłego wrażliwca) nie potrafi się skutecznie bronić. A jak pokazują ostatnie badania, nawet 30% obywateli Unii Europejskiej boryka się z problemem wrażliwej i delikatnej skóry. Dlatego, aby osoby z taką skórą mogły cieszyć się wyjątkowo miękkimi i delikatnymi tkaninami, ulepszono recepturę płynu do płukania Silan Sensitive, który uzyskał znak "Produkt przyjazny alergikom".
Kremowa formuła Silan Sensitive została przebadana dermatologicznie i uzyskała rekomendację europejskiej organizacji pozarządowej – Fundacji Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami. Znak jakości ECARF jest nadawany na podstawie naukowych kryteriów i badań. Produkt może otrzymać taką rekomendację tylko wtedy, jeśli w znaczący sposób poprawia jakość życia osobom cierpiącym na alergie. Silan Sensitive dostępny jest w dwóch wyjątkowo delikatnych wariantach – Sensitive oraz Rose & Silk Extracts z zawartością ekstraktów z róży i jedwabiu.
Dzięki Silan Sensitive wszyscy członkowie rodziny będą mogli cieszyć się wyjątkową miękkością oraz delikatnym zapachem tkanin po każdym praniu.

Podziel się z nami swoją opinią na temat płynu Silan Sensitive - zapraszamy do dyskusji na forum.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj