GRY
 
 

Siedzonko BabySmart

Podwyższaj poziom twojego dziecka!

Jeśli twoje dziecko wyrosło już z wysokiego dziecinnego krzesełka, ale siedząc na zwykłym krześle ma brodę na wysokości blatu lub musi klęczeć, to temat dla ciebie. Pomysłowe siedzonko BabySmart to nowość, która sprawi, że maluch natychmiast stanie się dużo wyższy. Po prostu kładziesz je na krześle. Nie potrzebujesz już w żaden sposób go przypinać, bo pod ciężarem dziecka przywiera do powierzchni. Efekt widać od razu - starszy maluch lub przedszkolak ma znacznie lepszy widok, może swobodnie jeść lub wygodnie rysować i pisać. Nie zdziw się, jeśli zacznie zabierać siedzonko wszędzie – do swojego pokoju, do babci, do restauracji, kina lub nawet do fryzjera.

Siedzonko BabySmart zostało zaprojektowane przez znakomitą amerykańską projektantkę Diane Zissu, dla której bardzo ważny był też materiał. Cooshee to miękka, przyjemna w dotyku pianka, która w przeciwieństwie do twardego plastiku nie drapie i nie jest zimna. W USA siedzonko zdobyło kilka prestiżowych nagród. Zaledwie tydzień po wprowadzeniu na rynek europejski podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze grono ekspertów przyznało mu nagrodę GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci.Więcej informacji o tym ciekawym pomyśle na www.babysmart.pl
              
 
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (5 ocen)

5.8
Więcej:
Doładuj
Przeładuj