Dorota Zawadzka krytykuje słowa nauczycielki
fot. Adobe Stock / Facebook

Skandaliczne słowa nauczycielki: Dorota Zawadzka pokazała szokujący list mamy

Nie wszyscy nauczyciele to osoby kompetentne i godne zaufania rodziców. Boleśnie przekonała się o tym pewna mama, której córka właśnie rozpoczęła naukę w pierwszej klasie. Zbulwersowana kobieta napisała wiadomość do Superniani: jej historia jest szokująca!
Magdalena Drab
Dorota Zawadzka krytykuje słowa nauczycielki
fot. Adobe Stock / Facebook
Dorota Zawadzka opublikowała wiadomość, po przeczytaniu której można zwątpić w kompetencje niektórych pedagogów w polskich szkołach. Słowa nauczycielki do uczennicy pierwszej klasy sprawiają, że włos się jeży na głowie!

Dorota Zawadzka ku przestrodze: skandaliczne słowa nauczycielki

Mama pierwszoklasistki poskarżyła się na zachowanie wychowawczyni swojej córki. Dziewczynka nie znalazła koleżanki do pary i chciała usiąść w ławce z chłopcem, na co usłyszała, że jest gapą i w związku z tym będzie siedziała sama. Jak łatwo się domyśleć, dziecko wróciło do domu zapłakane i kompletnie zniechęcone do szkoły.

„Czy tak powinna mówić nauczycielka? Mira wróciła zapłakana i powiedziała, że szkoła jest głupia i jutro nie idzie. Na pewno ja pójdę, ale co mam dziś powiedzieć córce?” – zapytała rozgoryczona mama w liście do Doroty Zawadzkiej.

Superniania, podobnie jak inni internauci, zwraca uwagę, że warto, aby nauczyciele zmienili trochę swoje podejście do szkolnych ławek i np. zaczęli ustawiać je w kształt litery U. Ale to z pewnością niejedyny problem, jaki został poruszony w tym liście. Nauczyciel nie może etykietować i poniżać uczniów!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy dziecko może nie chodzić do szkoły, tylko uczyć się w domu? - film
Nie podoba ci się klasyczny model edukacji? Wolałabyś, by twoje dziecko było traktowane indywidualnie? Masz dość szkolnych skostniałych zasad? Chciałabyś mieć większy wpływ na to, jaką wiedzę zdobywa dziecko? Zastanów się nad domową edukacją i obejrzyj film, na czym ona polega.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy