Reklama Allegro
fot. screen/youtube.com

Świąteczna reklama Allegro: jak zwykle wzrusza do łez

Każdego roku Allegro zachwyca swoimi reklamami i zwraca uwagę na to, co jest najważniejsze w Boże Narodzenie.
Dominika Bielas
Reklama Allegro
fot. screen/youtube.com
Chyba każdy pamięta spot dziadkiem, który uczył się języka angielskiego, by móc pojechać do Wielkiej Brytanii i po raz pierwszy porozmawiać z wnuczką i synową. Potem były kolejne równie wzruszające i piękne. Oczekiwanie na świąteczną reklamę Allegro stało się niemalże bożonarodzeniową tradycją i trzeba przyznać, że także w tym roku Allegro nie zawiodło. Wyjmijcie chusteczki i przygotujcie się na sporą porcję wzruszeń.

Rodzinne więzi

Spot pokazuje, jak babcia stara się zyskać zainteresowanie wnuczki, która przy rodzinnych spotkaniach jest całkowicie pochłonięta graniem na przenośnej konsoli. Starsza kobieta też próbuje bawić się smartfonem, ale przełom następuje, dopiero gdy nastolatka przegląda rodzinny album. Ze zdjęć dowiaduje się, jaką pasję babcia miała w młodości. Dzięki temu wnuczka może kupić idealny prezent. Oczywiście nie chodzi tylko o prezent kupiony na Allegro, ale o odkrywanie tego, co nas łączy z bliskimi. Mam nadzieję, że dzięki tej reklamie w niejednym domu rodziny sięgną po albumy ze zdjęciami, by móc poopowiadać, powspominać i poodkrywać siebie nawzajem. Czasem łączy nas więcej niż się spodziewamy. Wystarczy, że znajdziemy to, co najważniejsze.

Przygotujcie chusteczki i oglądajcie:

- Jesteśmy platformą, na której klienci mogą znaleźć wszystko, czego szukają podczas codziennych zakupów. W naszej komunikacji staramy się podkreślać to, co jest naprawdę ważne w życiu: miłość, ciepło, dobroć i zrozumienie. W naszych filmach, podobnie jak w życiu codziennym, Allegro pozwala łatwo znaleźć to, co najważniejsze w konkretnym momencie. To kolejny nasz film, który wychodzi poza proste skojarzenia związane z zakupami. Mówimy o tym, co naprawdę się liczy dla nas wszystkich - komentuje spot Adam Szałamacha brand manager w Allegro. Reklama będzie emitowana w telewizji oraz internecie (m.in. mediach społecznościowych i VoD) od 20 listopada do 24 grudnia.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy