Sylwia Bomba wspomina czas ciąży
fot. Instagram/sylwiabomba/kolaż mamotoja.pl

Sylwia Bomba wspomina ciążę: „najpiękniejszy okres w życiu”

Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” pochwaliła się zdjęciem z czasu ciąży. Przyznała też, że miała to szczęście, bo wiedziała, że córka urodzi się zdrowa.
Milena Oszczepalińska
Sylwia Bomba wspomina czas ciąży
fot. Instagram/sylwiabomba/kolaż mamotoja.pl
Sylwia Bomba należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym, a zwłaszcza refleksjami na temat macierzyństwa. Ostatnio opublikowała post,  w którym zdradziła, jak wspomina ciążę i dlaczego uważa, że to najpiękniejszy czas w życiu. Swoje przemyślenie dodała po tym, jak w mediach pojawiła się wiadomość, że Trybunał Konstytucyjny wydał decyzję, że usuwanie ciąży, która obarczona jest wysokim ryzykiem ciężkiego uszkodzenia płodu, jest niezgodne z Konstytucją. Sylwia Bomba jest jedną z tych osób publicznych, które postanowiły głośno skomentować decyzję TK.

Sylwia Bomba przyznaje, że ciąża była dla niej pięknym okresem, bo wiedziała, że córka urodzi się zdrowa

Celebrytka dodała na swoim profilu na Instagramie przepiękne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i napisała pod spodem: „Ciążę wspominam jako najpiękniejszy okres w życiu. Miałam świadomość, że urodzę zdrową córeczkę, której rozwojem będę mogła się cieszyć. Wiedziałam, że będę patrzeć, jak pierwszy raz uśmiecha się do mnie, stawia pierwsze kroki i staje się kobietą. Nie wyobrażam sobie żyć w innej świadomości przez te 9 miesięcy”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Słowa celebrytki wywołały ogromne poruszenie fanów. Kobiety pisały, że to prawda, że każda kobieta powinna mieć wybór, którego teraz nagle została pozbawiona. Niektóre przyznawały, że cieszą się, że nie mieszkają w Polsce i współczują polskim przyszłym mamom.

A wy jak oceniacie ostatnią decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
 
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy