Zmiana pieluszki u niemowlaka
fot. Fotolia

Pieluszki za pół darmo? Takiej promocji dawno nie było w żadnym sklepie!

Szukasz tanich pieluszek dla dziecka? Ta promocja to gratka dla wszystkich rodziców! Sprawdź, które pieluchy zostały objęte promocją.
Hanna Szczesiak
Zmiana pieluszki u niemowlaka
fot. Fotolia
Na co rodzice niemowląt i małych dzieci wydają najwięcej pieniędzy? Na pieluchy! Mamy dla was dobrą wiadomość: od 14 sierpnia w sklepach Lidl będzie można dostać pieluszki Toujours o wiele taniej niż na co dzień!

Pieluchy Toujours w promocyjnej cenie

Akcja promocyjna "Kup 2 zapłać mniej" to jedna z ulubionych ofert Lidla. Już od 14 sierpnia rodzice będą mogli kupić pieluchy Toujours w wyjątkowo niskich cenach. Wystarczy kupić dwa opakowania pieluch, zamiast jednego, by zaoszczędzić!

Promocją objęte są wszystkie pieluchy jednorazowe dostępne w ofercie. Dla przykładu: kupując 2 opakowania pieluch Toujours Maxi czy Junior płacimy tylko 18,99 za opakowanie (cena regularna jednego opakowania to 27,99). Kupując 2 opakowania pieluszek Toujours XL, oszczędzamy 7 zł (cena regularna to 20,99 za opakowanie, cena promocyjna to 17,49)!

Szczegóły oferty promocyjnej znajdziecie na stronie lidl.pl.


fot. materiały prasowe Lidl

Pieluchy Toujours mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jeśli jeszcze ich nie kupowaliście, to dobry moment, by je wypróbować!

Zobacz także: 6 ważnych pytań o dobre pieluchy dla dziecka

Źródło: lidl.pl
Redakcja poleca: Jak wybrać pieluszki dla malucha? [5 ważnych zasad]
Dobrze dobrana pieluszka zapewnia dziecku wygodę, komfort i spokój oraz... pozwala mu dłużej pospać. O czym więc warto pamiętać, szukając tej idealnej? Podpowiadamy!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy