GRY

Te dwa psy czekały dziewięć miesięcy na dziecko. Zobacz jak przywitały noworodka!

Psy strzegły ciążowego brzucha przez dziewięć miesięcy. Jak się zachowały, gdy maluch pojawił się w domu? Wyżły weimarskie są doskonałymi psami rodzinnymi, choć bywają mało ostrożne. Czy ich reakcja potwierdza opis tej rasy, czy raczej zależy od charakteru indywidualnego zwierzęcia?
opiekuńcze psy strzegą ciężarnej i noworodka
fot. screen/instagram.com/frametheweim/
To jak te dwa psiaki pokazują swoje przywiązanie do pani, która oczekuje dziecka i wtulają się oraz śpią przy jej ciążowym brzuszku to coś, co warto zobaczyć! Nie obejrzycie dzisiaj nic bardziej wzruszającego i pozytywnego. Oczywiście pod warunkiem, że kochacie psy. I pod warunkiem, że nie macie nic przeciwko zwierzętom w domu, które są traktowane jak członkowie rodziny.

Dwa wyżły waimarskie - Brego i Nami - możecie podziwiać na Instagramie - frametheweim. Odkąd ich pani zaszła w ciążę - nie odstępowały jej na krok, wtulały się w jej brzuch i mruczały z zadowolenia. Tak jakby wyczuwały, że już niedługo wydarzy się coś wyjątkowego. Przyszła mama stała się dla nich nagle najważniejsza, wcześniej tak nie było. Zachowywały się tak cały czas, ale nagle kiedy urodziła wszystko się zmieniło...
 

Zobaczcie koniecznie ten filmik!

 

Gdy w domu pojawił się nowy członek, ludzki braciszek Brego i Nami - całkowicie zawładną sercami tych psów. Spały z nim, a właściwie on na nich, przytulały, oczywiście nie odbyło się bez lizania. Tak jakby był ich młodszym bratem, członkiem psiego stada. Są i teraz dla niego cierpliwe, oddane, wierne. I potwierdzają to wszyscy, którzy widzieli ich na żywo. Ta symbioza człowieka i zwierzęcia jest niesamowita. Co za opiekuńcze psy!

Wszystkich zaniepokojonych od razu uspokajamy - na Instagramie można sprawdzić na bieżąco, że cała rodzinka ma się cały czas świetnie. I że te psy są niezwykle opiekuńcze. No, może oprócz mamy, która już nie jest ulubienicą Brego i Nami.

Zobacz też: 4 niewinne zdania, które rodzice mówią do dzieci i wywołują lęk przed zwierzętami!

Czy pozwalacie psom być tak blisko z noworodkiem lub małym dzieckiem?
Czy macie tak duże zaufanie do własnych zwierzaków?


Źródło: instagram.com/frametheweim/, thedodo.com

Zobacz też:

Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.

Ocena (4 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Nie dajemy się chorobom!

Zimowy wypoczynek