Mama przytula płaczące dziecko
fot. Fotolia

Ukryta kamera nagrała przerażające zachowanie opiekunki. Zobacz, co zrobiła!

To, co zrobiła 2-letniemu chłopcu jego niania, jest szokujące. Gdyby nie zainstalowana kamera, rodzice nigdy by się o tym nie dowiedzieli!
Hanna Szczesiak
Mama przytula płaczące dziecko
fot. Fotolia
Podczas kąpieli mama zauważyła na rączce synka zaczerwienienie. Okazało się, że opiekunka, która zajmowała się chłopcem, poparzyła go lokówką.

Szokujące zachowanie opiekunki

Angela Persaud z Long Island, mama 2-letniego Xandra, podczas kąpieli zauważyła zaczerwienienie na rączce synka. Zapytała chłopca, co się stało. Odpowiedział, że poparzyła go opiekunka. Angela od razu sprawdziła nagranie z kamery zainstalowanej w domu. Na nagraniu zobaczyła, jak opiekunka dotyka chłopca nagrzaną lokówką. Kobieta najpierw sprawdza, czy lokówka jest nagrzana, a potem dotyka nią nogi chłopca. Gdy maluch się od niej odsuwa, dotyka jego rączki.

Zobaczcie nagranie:
 

Po zobaczeniu nagrania rodzice Xandra wezwali policję. Opiekunka została aresztowana, postawiono jej zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Kobieta przyznała, że chciała ukarać chłopca, bo był niegrzeczny i jej nie słuchał. Opowiedziała, że siedzieli przy stole i pisali literki, ale po 10 minutach Xander się znudził i chciał robić coś innego. Nie posłuchał jej, gdy prosiła, żeby wrócił do pisania i próbował ją uderzyć, dlatego postanowiła go ukarać.
Redakcja poleca: Reakcje dziecka na nową opiekunkę - film
Jak dziecko może zareagować na nową osobę, która ma sprawować nad nim opiekę? Obserwuj malucha. Odmienne i dziwne zachowanie dziecka może być sygnałem, że nie czuje się dobrze w obecności nowej osoby.

Czy warto zainstalować w domu kamerę?

Po zobaczeniu tego nagrania jesteśmy w szoku. Gdyby w domu 2-letniego Xandra nie było kamery, jego rodzice nie dowiedzieliby się, jakie metody wychowawcze stosuje zatrudniona przez nich opiekunka. To, co zrobiła, jest przerażające i okrutne. Trudno sobie wyobrazić, że osoba, która powinna otoczyć malucha ciepłem i opieką, jest zdolna do takich rzeczy.

Dla wielu zawodowych opiekunek zainstalowanie kamery przez rodziców podopiecznych świadczy o braku zaufania. Część profesjonalnych niań nie zdecydowałaby się pracować w domu, w którym jest kamera. Pisaliśmy o szokującym zachowaniu 65-letniej opiekunki z Gdańska, bijącej 9-miesięcznego maluszka po twarzy. Czy po zobaczeniu takich nagrań można dziwić się rodzicom, którzy decydują się na zainstalowanie w domu kamery? Słyszałyście o podobnych historiach? Zdecydowałybyście się na zainstalowanie kamery?

Czytaj także: Szokujące zachowanie opiekunki z Gdańska

źródło: abc13.com
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy