noworodek u mamy po porodzie
fot. Fotolia

Urodzę w Szpitalu Medicover

Przyjście dziecka na świat to wielkie wydarzenie. Ten wyjątkowy dzień świętuje się później każdego kolejnego roku. Dobrze jest wracać do niego pięknymi, a nie bolesnymi wspomnieniami. Jeśli rozważasz poród w Szpitalu Medicover, powinnaś wiedzieć że czekają na Ciebie…
noworodek u mamy po porodzie
fot. Fotolia

Troskliwa opieka

W Szpitalu Medicover przyszłe mamy otaczane są wyjątkową opieką. Panuje u nas przyjazna, miła atmosfera i partnerskie relacje. Bardzo wiele zależy od Twoich oczekiwań. To Ty będziesz mieć decydujący głos i wszystkie decyzje zespołu medycznego, zostaną z Tobą skonsultowane. Chcemy wiedzieć, czego potrzebujesz – zapytamy o to wiele razy, bo naszym zadaniem jest przeprowadzenie Cię przez ten czas w sposób najbardziej komfortowy i bezpieczny.

Możesz rodzić w znieczuleniu zewnątrzoponowym, przyjmując najdogodniejszą dla siebie pozycję i w obecności bliskiej osoby – nawet, jeśli będzie to cesarskie ciecie. Powiesz nam, jaką dietę stosujesz, żebyśmy mogli odpowiednio przygotować posiłki. Po porodzie odwiedzi Cię rehabilitant, który oceni mięśnie dna miednicy i podpowie, jak sprawie powrócić do formy. Gdyby Twoje dziecko miało kłopoty z zasypianiem lub spało niespokojnie, możesz skorzystać z porady konsultantki snu dziecka. Możesz też zamówić poradę laktacyjną, gdyby pojawiły się problemy z karmieniem. Nasza opieka zaczyna się, kiedy jesteś w ciąży i trwa aż do czasu, kiedy poczujesz się pewnie jako mama.

Miłość od pierwszego wejrzenia Od razu po urodzeniu dziecko trafi w Twoje ramiona. W przypadku cesarskiego cięcia –również. Wiemy, jak ważne są pierwsze wspólne chwile i kontakt ‘skin-to-skin’. Bardzo o to dbamy. Więź między mamą i dzieckiem rodzi się już w okresie prenatalnym, a umacnia, kiedy maluch po trudach narodzin, odpoczywa blisko Twojego serca – słysząc jego bicie, czuje się bezpiecznie.

Tak samo blisko może być również z tatą, który przez cały czas będzie Wam towarzyszył. Partner może być przy Tobie 24h na dobę -umożliwiamy prawdziwie rodzinne porody, czyli wspólny pobyt w naszym szpitalu. W ten sposób ma szansę narodzić się niezwykła więź również między tatą a dzieckiem. A Ty będziesz mieć wsparcie bliskiej osoby nie tylko w dzień ale i w nocy. Oczywiście my również jesteśmy do Waszej dyspozycji przez całą dobę. Gdybyście poczuli zmęczenie,  zaopiekujemy się maluszkiem.

Bezpieczeństwo medyczne

Nasz szpital to nie tylko komfort pobytu ale też i wysoki poziom bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jesteśmy jedynym, prywatnym wielospecjalistycznym szpitalem z tak nowoczesną aparaturą i doświadczoną kadrą. Posiadamy świetnie wyposażony Oddział Intensywnej Opieki Nad Noworodkiem (NICU), który gwarantuje bezpieczeństwa w trudnych momentach. Nasz szpital jest akredytowany przez Ministerstwo Zdrowia i spełnia kryteria II stopnia referencyjności, co oznacza, że jesteśmy przygotowani do opieki nad dziećmi urodzonymi przedwcześnie czy z komplikacjami. Twoje dziecko nigdzie nie musi być przewożone – chyba, że zdecydujesz inaczej.  Gdyby maluch wymagał pobytu na takim oddziale, to wiedz, że znajduje się on w sąsiedztwie oddziału położniczego. Mamy i dzieci są tuż obok siebie.

Dostępność miejsc

Wybierając poród w Szpitalu Medicover masz gwarancję przyjęcia na oddział. Kiedy tylko poczujesz, że ‘to już’ bez obaw o wolne miejsce możesz do nas przyjechać. Z naszego szpitala nie zostaniecie odesłani, z powodu braku łóżek. A takie ryzyko spędza sen z powiek wielu kobiet w ciąży. Oszczędź sobie stresu, nie musisz się martwić, bo my cały czas będziemy na Ciebie czekać. Przed przyjazdem  do szpitala, w każdej chwili możesz zadzwonić do naszych położnych dyżurnych, które służą merytoryczną poradą i ciepłym wsparciem.

Odwiedź nasz szpital, umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, dotyczące pakietu porodowego, a także oprowadzi Cię po oddziale. Możesz poznać lekarzy i położne. Możesz obejrzeć pokoje pobytowe i porodowe. Dopytaj o weekendową szkołę rodzenia, znajdującą się na terenie oddziału położniczego.  Przyjdź, poznaj nas i zdecyduj, czy Twój poród będzie wyjątkowy i idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. W Szpitalu Medicover codziennie obchodzimy Dzień Matki i wspólnie z Wami świętujemy.

Do zobaczenia!

Więcej: Medicover

Zobacz także

Popularne tematy