Urodziła w samolocie. Noworodka zostawiła w toalecie
fot. Adobe Stock

Urodziła w samolocie. Noworodka zostawiła w toalecie

Ciężarna 20-latka urodziła w toalecie samolotu lecącego z Madagaskaru na Mauritius. Dziecko znaleźli funkcjonariusze, którzy przeprowadzali rutynową kontrolę na lotnisku… Matka zostawiła je w koszu na śmieci.
Urodziła w samolocie. Noworodka zostawiła w toalecie
fot. Adobe Stock
Jak udało się ustalić, mieszkanka Madagaskaru uzyskała wcześniej pozwolenie na dwuletni pobyt na Mauritiusie. Chciała zacząć nowe życie? Czy jej zachowanie to wynik szoku? Sprawą ma zająć się prokuratura.

Noworodek w pokładowym śmietniku

Kobieta urodziła w toalecie samolotu. Następnie pozostawiła noworodka w śmietniku i… jak gdyby nigdy nic wysiadła na lotnisku. Funkcjonariusze celni w toalecie najpierw zobaczyli zakrwawiony papier toaletowy. Niedługo potem znaleźli dziecko i zawiadomili szpital oraz inne służby.

Nie chciała się przyznać

Początkowo kobieta nie chciała się przyznać do porzucenia dziecka. Jednak przeprowadzone w szpitalu badania wykluczyły jakąkolwiek pomyłkę… Została przesłuchana przez policję i grozi jej zarzut porzucenia dziecka.
Do szpitala trafił również noworodek. Na szczęście życiu ani zdrowiu maleństwa nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

źródło: BBC

Zobacz także:
Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy