GRY
 
 

Wrześniowe Poranki o 12.00 w Multikinie z Kosmolotami!

Podczas Poranków o 12.00 dzieci wybiorą się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych dzięki bajce „Kosmoloty”. Gotowi na kosmiczną przygodę?

kosmoloty
fot. materiały prasowe
We wrześniowe weekendy, podobnie jak w ubiegłym miesiącu, w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. roku życia na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12 dzieci wybiorą się w kosmiczną podróż z Kosmolotami!

Kosmiczna podróż

Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Kosmolotów. Wybierzcie się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych. Orzeł, przywódca Kosmolotów, wraz ze swoją drużyną, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym. Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentów i doświadczeń.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Poranki w Multikinie

Poranki o 12 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia, ale również rodzice będą świetnie bawić podczas projekcji tego filmu. Dlatego Poranki w Multikinie to doskonały sposób na spędzenie czasu wspólnie z dzieckiem. Maluchy mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów, a także – w wybranych kinach – wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez Multikino. We wrześniu Multikino zaprasza w intergalaktyczną podróż z Kosmolotami.

Szczegółowy repertuar:
  5-6 i 12-13 września, godz.: 12.00
Kosmoloty Uziemieni
Satelita Sikorka
Wybory
Posąg Sępa
Ogród na Marsie
Awaria komunikacji
  Łączny czas trwania Poranka: 66 min
   
  19-20 i 26-27 września, godz.: 12.00
Kosmoloty Platynowa asteroida
Dzień Jastrzębia
Punkt równowagi
Uśpiony wulkan
Sikorka poznaje księżyc
Awaria na księżycu
  Łączny czas trwania Poranka: 66 min
 
Wrześniowe Poranki o 12 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl. Może je również wygrać w naszym cotygodniowym konkursie: Poranki z Multikinem - konkurs
 
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).
 
Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj