Zofia Zborowska zdradziła, jak nazwie dziecko
fot. Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska zdradziła, jak nazwie córeczkę. Imię jest przepiękne!

Zofia Zborowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka zdradziła, jakie imię zdecydowała się nadać swojemu dziecku. Jest ono naprawdę piękne!
Joanna  Biegaj
Zofia Zborowska zdradziła, jak nazwie dziecko
fot. Instagram/zborowskazofia
Aktorka opublikowała zdjęcie ze swoim mężem zrobione podczas ciążowej sesji. Główną rolę na fotografii gra brzuch ciążowy aktorki, na którym napisane jest imię, jakie przyszli rodzice wybrali dla swojego dziecka. Jak się okazuje, Zofia Zborowska już wiele lat temu zdecydowała, jak nazwie swoją córkę. Córeczka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony będzie mieć na imię Nadzieja. Tak właśnie nazywała się babcia aktorki.

Historia imienia

Zofia Zborowska w swoim ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, jak nazwie córeczkę, ale też wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się właśnie na to imię.

„Tak miała na imię moja Babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę” - zaczęła aktorka.

Dodała także, że jej siostra nigdy nie nazwała tak swoich córek, ponieważ to właśnie ona „zaklepała” sobie to imię: „wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy” - podsumowała żartobliwie przyszła mama.

Miał być chłopiec?

Aktorka wyznała również, że była przekonana, że zostanie mamą chłopca: „Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku - mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo”.

Komentarze internautów

Internautom bardzo spodobał się wybór imienia. Pod postem pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy:

„Uwielbiam takie historie. Piękne imię

„Piękne imię. Zdrówka dla was”

„Ojej, jakie ładne imię. Moja Babcia tez miała na imię Nadzieja”

„Cudne imię”.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy