GRY
 
 

To, co zrobił ten ojciec, to szczyt nieodpowiedzialności – zobacz zdjęcie!

Zoo w Zamościu opublikowało na Facebooku zdjęcie, które powinno być przestrogą dla wszystkich rodziców. Zobacz, co zrobił ten nieodpowiedzialny ojciec!

Nieodpowiedzialny ojciec włożył dziecko do wybiegu surykatek w zoo
fot. Facebook/ZOO Zamość
"Publikujemy ku przestrodze" – napisali pracownicy zamojskiego zoo na Facebooku i zamieścili zdjęcie ojca wkładającego do wybiegu surykatek małe dziecko. To, co zrobił, to szczyt bezmyślności!

"Myślący inaczej" są zagrożeniem dla siebie i innych

"Średnio raz w roku, czyli raz na około 200 tys. zwiedzających trafia się myślący inaczej. Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze.... publikujemy ku przestrodze" – czytamy na profilu zoo. Zobaczcie zdjęcie:
 
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.

Nie narażaj dziecka na niebezpieczeństwo!

Maluchowi na szczęście nic się nie stało, jednak to zdjęcie powinno dać do myślenia każdemu rodzicowi. Wkładanie dziecka do wybiegu zwierząt w zoo jest skrajnie nieodpowiedzialne. Rodzic nie jest w stanie uchronić dziecka przed zagrożeniem – wystarczyłaby chwila, żeby surykatki pogryzły malucha!

Niestety, każdego roku słyszymy o przypadkach dzieci i dorosłych pogryzionych przez zwierzęta w zoo. Po takich zdarzeniach poszkodowani i ich rodziny często domagają się uśpienia "groźnych" zwierząt. Być może, gdyby odwiedzający zoo byli bardziej odpowiedzialni i stosowaliby się do obowiązujących zakazów, podobnych sytuacji można by uniknąć?

Zgadacie się z nami, że zachowanie tego ojca było nieodpowiedzialne?

Zobacz także: Czego i dlaczego nie wolno robić w zoo?

Źródło: Facebook
Doładuj
Przeładuj