GRY
 
 

3 pomysły na bajkowe sny

Pluszowy śpiworek, łóżeczko-samochód, łóżko ze zjeżdzalnią. Maluch będzie wniebowzięty!

Pluszowy śpiworek.

Jest mięciutki, miły w dotyku i bardzo ciepły. No i ma kształt pluszowej przytulanki, np. pieska, króliczka czy misia - a to daje gwarancję, że polubi go każdy kilkulatek. Uważaj jednak, gdy w domu masz małego alergika: pluszowy materiał to siedlisko kurzu.

„Odjazdowe” łóżeczko.


Czyli np. w kształcie samochodu - dla chłopca-rajdowca czy z baldachimem - dla małej księżniczki. W takim łóżeczku na pewno przyśnią się kolorowe sny jak z bajki, w których maluch będzie wspaniałym bohaterem.

Łóżko piętrowe.

Większość dzieci chciałaby mieć właśnie takie. Bo na piętrze można urządzić doskonałą kryjówkę niedostępną dla dorosłych, a na dole mieć mini-domek: absolutnie prywatny i własny. Łóżko piętrowe jest także wybawieniem w sytuacji, gdy dziecięcy pokój jest malutki. Wtedy pod łóżkiem można zorganizować malcowi kącik do zabawy (nie stawiaj tam jednak stolika czy biurka, bo to miejsce jest słabo oświetlone i oczy smyka np. kolorującego obrazek będą się męczyć).
Niektóre warianty łóżeczek piętrowych dla dzieci mają dodatkowo małą zjeżdżalnię. Dziecko do łóżka wchodzi po drabince, a na dół zjeżdża. Zanim kupisz łóżko piętrowe, zastanów się jednak, czy maluch już do niego dorósł. Lepiej, by dzieci, które śpią wyjątkowo niespokojnie, są bardzo żywiołowe i łatwo nabijają sobie guzy, spały na parterze - to dla nich bezpieczniejsze miejsce nocnego odpoczynku.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj