Agata i Piotr Rubik o zamknięciu szkół
fot. Instagram

„Matoły, otwórzcie szkoły!”. Agata i Piotr Rubik wyśmiani przez fanów: „Dzieci żal”

Małżeństwo Rubików skomentowało pandemiczne obostrzenia krótką piosenką, w której zwraca się do „matołów” z prośbą o otwarcie szkół. Tekst okazał się zabawny tylko dla niektórych fanów. U innych wywołał oburzenie i niesmak. Agacie Rubik dostało się podwójnie, bo fani wytknęli jej wpadkę sprzed lat.
Magdalena Drab
Agata i Piotr Rubik o zamknięciu szkół
fot. Instagram
Agata i Piotr Rubik nagrali krótki film, w którym śpiewają śmieszną w zamyśle piosenkę o obecnej sytuacji w Polsce. Apelują w niej o otwarcie szkół, ale posługują się przy tym słowami, które niektórzy uznali za obraźliwe. Czy Rubikowie dają dobry przykład swoim dzieciom?

Agata i Piotr Rubik o obostrzeniach: matoły, otwórzcie szkoły!

Szkoły będą zamknięte co najmniej do świąt Bożego Narodzenia − ogłosił w sobotę premier. Nie wszyscy rodzice rozumieją i pochwalają tę decyzję, bo nauka zdalna to bardzo wymagające zadanie, także dla dzieci. Podobną opinię wyrazili Agata i Piotr Rubikowie, a posłużyła im do tego autorska piosenka z oryginalnym tekstem. „Matoły, otwórzcie szkoły!” − zaśpiewało małżeństwo na filmiku na Instagramie, ale zamiast entuzjazmu wywołało falę oburzenia i krytyki.

„Przykre... oby dzieci nie wzięły przykładu... Można swój stosunek do sytuacji wyrazić w sposób bardziej taktowny”, „Mówi Pani o chamstwie i nienawiści, bo ktoś Pani palec pokazał, a sama Pani nie świeci przykładem nazywając Rząd matołami, jakikolwiek byłby...” − piszą zniesmaczeni internauci pod filmem Rubików. Piosenka rzeczywiście jest zabawna, o ile potraktuje się ją z przymrużeniem oka.
 

Nagranie Agaty i Piotra Rubika wywołało ogromną falę hejtu, głównie ze strony pełnych zawiści internautów, którzy zaatakowali Agatę. Jeden z fanów wytknął jej nawet, że wiele lat temu podczas wyborów Miss Polonia nie potrafiła rozwinąć skrótu AGD, więc ze szkołą raczej nie była za pan brat. Agata podeszła do sprawy z dystansem: „Ten skrót już zawsze pozostanie dla mnie nierozwiązaną zagadką...” − napisała w odpowiedzi.

Rubikowie postanowili zareagować na śmiertelnie poważne reakcje komentatorów i... nagrali kolejną piosenkę. Tym razem zaapelowali o większe poczucie humoru u internautów. A sami nazwali się „matołem i osiołem”, udowadniając, że mają ogromny dystans do siebie.

 
Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy