Agnieszka i Robert Filochowscy
fot. screen instagram

Agnieszka i Robert Filochowscy z „Rolnik szuka żony" pokazali syna

Program TVP połączył wiele par, niektóre z nich to szczęśliwe małżeństwa z dziećmi.
Dominika Bielas
Agnieszka i Robert Filochowscy
fot. screen instagram
Dwa tygodnie temu widzowie mogli zobaczyć finał 6. sezonu „Rolnik szuka żony". Adrian i Jakub z kandydatkami poznanymi w show stworzyli szczęśliwe pary. Ale widzów na długo po tym, jak kończy się program, interesują losy uczestników. Wielu z nich odnalazło swoją drugą połówkę. Część jest już po ślubie, inni niebawem wyprawiają wesele, a niektórym właśnie powiększyła się rodzina.

Rośnie jak na drożdżach

Na Instagramie swoją rodziną chętnie chwali się między innymi Agnieszka Filochowska. Agnieszka i Robert poznali się w 2. edycji programu i są pierwszą parą z programu, która stanęła na ślubnym kobiercu. Wesele odbyło się w 2016 się, a w 2017 na świat przyszedł ich synek Tomasz. Od jakiegoś czasu żona rolnika prowadzi profil na Instagramie, a tam chętnie pokazuje rodzinne zdjęcia. Ostatnio Agnieszka opublikowała fotografię z mężem i synem. Internauci są zachwyceni. W komentarzach nie brakuje miłych słów w kierunku tej rodziny.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Filochowska (@aga.filochowska)

Co słychać u innych par?

Agnieszka i Robert to nie jedyna para, której rodzina się powiększyła. 6 listopada Ania i Grzegorz Bardowscy zostali rodzicami małej Liwii. To ich drugie dziecko, synek Jaś właśnie skończył 3 lata. Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie informuje fanów, co u nich słychać. Para poznała się w 2. edycji programu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Kasia i Dawid poznali się w 3. edycji programu. Wcale nie mieli być ze sobą, mimo to zakochali się w sobie i pobrali w czerwcu 2017 roku. W kwietniu ubiegłego roku przywitali na świecie piękną córeczkę. Choć zgłosili się do programu, by szukać miłości na oczach widzów, to teraz para stroni od mediów i nie publikuje zdjęć w sieci.

Rodzicami są także Małgorzata i Paweł Borysewiczowie z 4. edycji „Rolnik szuka żony". Małgorzata jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek show TVP, gdyż szukała partnera nie jako jedna z kandydatek do roli żony, ale jako rolniczka. Para pobrała się 28 września 2018 roku. Mały Rysio przyszedł na świat w lutym tego roku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

W sierpniu ślub wzięli także Katarzyna i Piotr z 4. edycji programu. Kościeszowie są rodzicami małego Aleksa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy