Ślub Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Pelą
fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska opowiada o swojej „ekspresowej” miłości: „Niektórzy dawali nam 2 miesiące”

Aktorka i tancerka obchodzi właśnie drugą rocznicę ślubu. Fanki kibicują i opowiadają swoje historie o tym, że szybko wcale nie znaczy źle.
Aleksandra Zaborowska
Ślub Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Pelą
fot. Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska zaczęła spotykać się z Maciejem Pelą w 2018 roku, a już kilka miesięcy później miały miejsce zaręczyny. Dziś taneczna para obchodzi drugą rocznicę ślubu, co skłoniło gwiazdę do refleksji na temat „szybkich” związków.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim związku

„Niektórzy dawali nam 2 miesiące, bo przecież »nie można tak szybko się zakochać, zaręczyć i jeszcze wziąć ślub«. A ja Wam powiem jedno - MOŻNA, jeśli od razu wiesz, że chcesz z kimś spędzić życie!” – radzi fankom zakochana Agnieszka.
W komentarzach można dostrzec wiele słów wsparcia i gratulacji dla pary. Przemowa Agnieszki zainspirowała również obserwatorki do podzielenia się swoimi historiami.

„Oczywiście, że można! My po tygodniu znajomości zamieszkaliśmy razem, w marcu będzie 8 lat”, „W styczniu 2012 poznaliśmy się na weselu, potem się nie widzieliśmy, aż w maju przypadkowe spotkanie i zaczęliśmy się spotykać. W listopadzie zaręczyny, a w lipcu 2013 ślub. 7 lat po ślubie, 2 dzieci na stanie” – opowiadają fanki.

Fanki Agnieszki Kaczorowskiej podzieliły się swoimi miłosnymi historiami

Czy „ekspresowy” związek to faktycznie przepis na udaną relację?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dokładnie dwa lata temu poślubiłam mężczyznę mojego życia❤️ Niektórzy dawali nam 2 miesiące, bo przecież „nie można tak szybko się zakochać, zaręczyć i jeszcze wziąć ślub”. A ja Wam powiem jedno - MOŻNA, jeśli od razu wiesz, że chcesz z kimś spędzić życie! Te dwa lata to piękny początek. Dużo jeszcze przed nami. Moim życzeniem dziś jest, abyśmy zawsze kochali się tak jak dwa lata temu i tak jak dziś. Z Tobą @maciek.pela to mogę i na koniec świata i nawet z gromadką dzieci...😂 Co nam życie da, to biorę ! I tak zrobimy z tego najsłodsze, najpiekniejsze i najszczęśliwsze chwile.😌 #Pelakowelove 📸 @marek_podolczynski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Źródło: Instagram
 
Zobacz też:
Redakcja poleca: Pytania o ślub w czasie pandemii: przekładać? Czy młodzi muszą mieć maseczki? Minister Szumowski zabrał głos
Wiele par narzeczeńskich zastanawia się, czy organizować ceremonię w wybranym wcześniej terminie mimo epidemii koronawirusa, czy przełożyć na później. Oto jak wygląda sytuacja w tym momencie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy