Agnieszka Kaczorowska o miłości do córki
fot. Instagram

Kaczorowska SZCZERZE o miłości do córki: „Kocham nad życie, ale...”

Agnieszka Kaczorowska dodała emocjonalny wpis na Instagramie. Aktorka wyznała, że to córka jest dla niej najważniejsza, a ona sama zawsze będzie przede wszystkim mamą. Ale z jednym ważnym zastrzeżeniem! Nie wszystkie fanki Kaczorowskiej zgadzają się z jej podejściem do macierzyństwa.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska o miłości do córki
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska zawsze podkreśla, że od narodzin córki nie widzi świata poza nią. Teraz do kolejnego przepięknego zdjęcia na Instagramie aktorka dodała ważne wyznanie: „Już zawsze przede wszystkim będę mamą”. 

Kaczorowska o macierzyństwie: córka jest najważniejsza

Miłość do córki to najważniejsze uczucie w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. O swoim szczęściu jako mamy aktorka często wspomina, dodając wspólne zdjęcia z małą Emilką na Instagramie. Tym razem Kaczorowska podzieliła się z fankami stylową fotografią, do której obie pozowały, odpoczywając na trawie obok dziecięcego namiotu

„Ona jest dla mnie najważniejsza.❤️ A ja już zawsze przede wszystkim będę mamą... ❤️❤️ Kocham nad życie” − napisała Agnieszka i zaraz dodała: „...natomiast bezwzględnie szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko.”

Uprzedziła tym samym niektóre komentarze, w których internautki zarzucają jej nadmierne ich zdaniem skupienie na dziecku. „Szkoda, ze to Ty nie jestes dla siebie najważniejsza :(” − skwitowała jedna z nich.

Kaczorowska z pewnością jednak potrafi znaleźć zdrową równowagę pomiędzy troską o siebie a obowiązkami mamy i czasem spędzanym z córką. Jeszcze nie tak dawno przyznała np., że jest zbyt zapracowana, by codziennie gotować dziecku, i... podaje córce mrożonki.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy