Agnieszka Kaczorowska o miłości do córki
fot. Instagram

Kaczorowska SZCZERZE o miłości do córki: „Kocham nad życie, ale...”

Agnieszka Kaczorowska dodała emocjonalny wpis na Instagramie. Aktorka wyznała, że to córka jest dla niej najważniejsza, a ona sama zawsze będzie przede wszystkim mamą. Ale z jednym ważnym zastrzeżeniem! Nie wszystkie fanki Kaczorowskiej zgadzają się z jej podejściem do macierzyństwa.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska o miłości do córki
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska zawsze podkreśla, że od narodzin córki nie widzi świata poza nią. Teraz do kolejnego przepięknego zdjęcia na Instagramie aktorka dodała ważne wyznanie: „Już zawsze przede wszystkim będę mamą”. 

Kaczorowska o macierzyństwie: córka jest najważniejsza

Miłość do córki to najważniejsze uczucie w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. O swoim szczęściu jako mamy aktorka często wspomina, dodając wspólne zdjęcia z małą Emilką na Instagramie. Tym razem Kaczorowska podzieliła się z fankami stylową fotografią, do której obie pozowały, odpoczywając na trawie obok dziecięcego namiotu

„Ona jest dla mnie najważniejsza.❤️ A ja już zawsze przede wszystkim będę mamą... ❤️❤️ Kocham nad życie” − napisała Agnieszka i zaraz dodała: „...natomiast bezwzględnie szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko.”

Uprzedziła tym samym niektóre komentarze, w których internautki zarzucają jej nadmierne ich zdaniem skupienie na dziecku. „Szkoda, ze to Ty nie jestes dla siebie najważniejsza :(” − skwitowała jedna z nich.

Kaczorowska z pewnością jednak potrafi znaleźć zdrową równowagę pomiędzy troską o siebie a obowiązkami mamy i czasem spędzanym z córką. Jeszcze nie tak dawno przyznała np., że jest zbyt zapracowana, by codziennie gotować dziecku, i... podaje córce mrożonki.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy