Agnieszka Kaczorowska wraca do sieci
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska zniknęła z sieci. Afera z „modą na brzydotę” ją przerosła?

Agnieszka Kaczorowska na krótki czas zniknęła z sieci. Brak postów i relacji to zapewne efekt afery, jaka wybuchła po jej słynnym wywodzie na temat piękna i brzydoty. Teraz tancerka postanowiła o sobie przypomnieć. Zdradziła, jak poradziła sobie z negatywnymi komentarzami.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska wraca do sieci
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska nie kazała długo na siebie czekać. Po krótkiej nieobecności na Instagramie opublikowała relację specjalnie dla stęsknionych fanów. Co robiła, gdy w sieci toczyła się dyskusja o brzydocie w internecie?

Agnieszka Kaczorowska uspokaja fanów

Tancerka przycichła, gdy gwiazdy show-biznesu i zwykli internauci komentowali w sieci jej post o modzie na brzydotę. Ostro skrytykowana Agnieszka Kaczorowska przeprosiła i zniknęła na kilka dni. Teraz powróciła, nagrywając kilka słów dla swoich fanów. Zapewniła przy tym, że dzięki pomocy najbliższych czuje się dobrze.

„Dzień dobry, świecie. Słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciele, to dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju” – powiedziała.

Relaks w otoczeniu rodziny to dla ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej sposób na ucieczkę od niepochlebnych komentarzy, które w ostatnich dniach zalały internet.

„Oczywiście cały czas obok mnie był Maciek i Emilka i za tę miłość, która panuje w naszym domu dzisiaj, jestem niesamowicie wdzięczna. I chciałabym dzisiaj wszystkim prosto z serca życzyć pięknego weekendu” – zakończyła.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Masaż stóp w ciąży
Zobacz, jak zrobić masaż stóp kobiecie w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy