Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna – chce, żeby on sam zdecydował o tym w przyszłości

Agnieszka Włodarczyk wypowiedziała się ostatnio na temat chrztu synka. Aktorka zdradziła, że chce, by Milan zdecydował o przystąpieniu do sakramentu sam, gdy dorośnie.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Coraz częściej znane osoby wypowiadają się na temat chrztu swoich dzieci. Niektóre z nich, tak jak Ida Nowakowska, przyznają, że chrzest ich dziecka jest dla nich przeżyciem duchowym i w specjalny sposób przygotowują się do tego wydarzenia. Inne, jak Klaudia Halejcio, dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami i wrażeniami z tego wyjątkowego dnia.

O tym, że niektórzy rodzice nie zamierzają chrzcić swoich dzieci, również jest coraz głośniej. Małgorzata Rozenek otwarcie przyznała, że nie ochrzci synka, ponieważ Kościół nie akceptuje metody in vitro. Agnieszka Włodarczyk jest zdania, że to nie ona powinna podejmować tak ważną decyzję – aktorka chce, żeby jej syn samodzielnie zdecydował o tym w przyszłości.

Co z chrztem synka Agnieszki Włodarczyk?

Podczas serii pytań i odpowiedzi na InstaStory aktorki jeden z fanów zapytał, kiedy zamierza ochrzcić Milana. Agnieszka Włodarczyk w odpowiedzi otwarcie przyznała, że tego nie planuje: „Jak Milan dorośnie, to sam zdecyduje, czy tego chce”.

Aktorka zdradziła również, że z perspektywy czasu żałuje, że sama nie miała takiego wyboru. „Szkoda, że mnie nikt o zdanie nie spytał” – dodała.

Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy