Agnieszka Hyży zaszczepiła córkę
Instagram
Aktualności

Agnieszka Hyży zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19. Dostaje obraźliwe wiadomości!

Agnieszka Hyży postanowiła nie czekać i zaszczepić córkę na COVID-19 w pierwszym możliwym terminie. Nie wszyscy fani rozumieją jej decyzję. Teraz gwiazda mierzy się z obrzydliwym hejtem.

Agnieszka Hyży wykazała się odpowiedzialnością i już zaszczepiła córkę przeciw COVID-19. Tymczasem w sieci wrze – niektórzy internauci zarzucają jej nawet, że nie kocha swojego dziecka!

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

Agnieszka Hyży zaszczepiła córkę: „Chcemy czuć się bezpiecznie”

Gwiazda niedawno urodziła małego Leona, ale jest też mamą 8-letniej dziewczynki z poprzedniego związku. Bez wahania postanowiła zadbać o zdrowie oraz bezpieczeństwo swojej rodziny i zabrała córkę do przychodni już pierwszego dnia, w którym zaczęto szczepić na koronawirusa dzieci w wieku 5-11 lat.

„Jako jedni z pierwszych, w towarzystwie sporej gromady rodziców z dziećmi zrobiliśmy to dla siebie, zdrowia i poczucia odpowiedzialności społecznej. Chcemy chodzić do szkoły, spotykać się z bliskimi, korzystać z rozrywek i czuć się bezpiecznie. (...) COVID-19 atakuje coraz młodszych, a zakażone dzieci nie zawsze przechodzą zakażenie w sposób łagodny lub bezobjawowy. Oddziały pediatryczne przepełnione. Pan w przebraniu pandy rejestruje dzieci. Nie ma się czego bać” – uspokajała na Instagramie.

Agnieszka Hyży zaszczepiła córkę
Instagram

Niedługo po ujawnieniu informacji o szczepieniu córki Agnieszka Hyży zaczęła dostawać wiadomości pełne agresji i niezrozumienia. 

„Miałam cię za mądrą babkę. Mam nadzieję, że twoje dzieci nie odczują tego zdrowotnie” – ubolewali niektórzy fani. „Porażka, nie mogę na to patrzeć” – to jedne z łagodniejszych komentarzy. Gwiazda przyznała, że spotyka się też z zarzutami, jakoby nie kochała córki, a niektórzy piszą jej o ryzyku śmierci dzieci po szczepionce.

„Świadomie napisałam odnośnie szczepienia córki, spodziewając się wiadomości i hejtu. Dziękuję za ogrom wiadomości, w których popieracie szczepienia, widzicie w nich szansę na poradzenie sobie z pandemią” – skomentowała krótko Agnieszka Hyży.

Zobacz też:

Agnieszka Hyży
Instagram
Aktualności
Agnieszka Hyży pokazała figurę po porodzie. Skrytykowano ją, że wygląda... zbyt dobrze
Do formy po porodzie wróciła tak szybko, że niektórzy mają wątpliwość, czy w ogóle była w ciąży.

Wiele celebrytek chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedne informują obserwatorów absolutnie o wszystkim, inne jedynie uchylają rąbka tajemnicy. Agnieszka Hyży raczej należy do tej drugiej grypy i jedynie sporadycznie pokazuje życie rodzinne. Ostatnio zrobiła wyjątek i umieścił na Instastoies okienko do zadawania pytań. Celebrytka wyznała, że podczas Q&A, aż 80 proc. pytań dotyczyła jej powrotu do formy po porodzie. Prezenterka na początku listopada po raz kolejny została mamą i fanów bardzo zaciekawiło, jak teraz wygląda. Efekty jednak nie zadowoliły obserwatorów. Sekret szczupłej sylwetki Okazuje się, że celebrytka nie zrobiła absolutnie nic, a waga po porodzie sama szybko spadała. „Jestem szczęściarą w tej kwestii... Przytyłam w ciąży 7 kilogramów. Uwaga – jadłam normalnie, nie byłam na żadnej diecie, uważałam na cukry i unikałam niezdrowego żarcia. Tyle!” – przekonuje. „Wyszłam ze szpitala z wagą zbliżoną do tej sprzed ciąży, a potem w kolejnych dniach sama doznawałam szoku, że waga dalej leci w dół, a brzucha nie ma. Kompletnie nie ma” – wyznała. „Nie będę ukrywać się pod szerokimi swetrami, skoro wchodzę w rozmiar 34. Jakie to ma znaczenie? Ten słynny "powrót do formy" w całej tej rewolucji bycia mamą jest naprawdę na drugim planie. Wywieranie presji na kimkolwiek w jedną lub w drugą stronę jest nie na miejscu. Każda mama jest piękna, bo chyba dużo więcej zależy od tego, jak się czujemy, niż jak wyglądamy” – podsumowała. Okazało się, że niektórym internautom szybki powrót do formy wcale się nie spodobał. Ci bardziej wnikliwi nawet zasugerowali, że to niemożliwe, by w ogóle była w ciąży, jeśli w niespełna miesiąc po porodzie tak się prezentuje. Dostała nawet wiadomości, że jej ciąża to...

Ciężarna Agnieszka Hyży o niezręcznych rozmowach
screen Instagram/Agnieszka Hyży
Aktualności
Agnieszka Hyży opowiadała o trudnościach w ciąży. Teściowa próbowała ją podejść
Agnieszka Hyży ma oddane grono fanek i wiele wskazuje na to, że jedną z nich jest… jej własna teściowa. Mama Grzegorza Hyżego publicznie zadała pytanie o imię nienarodzonego jeszcze wnuka. Niestety, nie udało jej się nabrać synowej.

Agnieszka i Grzegorz Hyży długo starali się o dziecko. Gdy w końcu się udało, postanowili poczekać, zanim podzielą się swoim szczęściem ze światem. Dziś, coraz bliżej rozwiązania, Agnieszka Hyży chętnie opowiada o trudnościach, z jakimi musi się mierzyć w czasie ciąży. Ostatnia seria pytań i odpowiedzi na instagramowym profilu prezenterki powiedziała co nieco o jej relacji z teściową. Można podejrzewać, że mają świetny kontakt, jednak Agnieszka Hyży wie, kiedy należy wyznaczyć granice. Agnieszka Hyży o ciąży Prezenterka została zapytana na Instagramie m.in. o to, co było dla niej najtrudniejsze w czasie ciąży. Wcześniej opowiadała już, że czas starań o dziecko był dla niej bardzo trudny – kilka razy poroniła, dlatego tak długo zwlekała z przekazaniem informacji o ciąży. „Rozczarowanie, brak medycznej diagnozy, bezsilność i coraz częstsza myśl, że być może bycie rodzicem nie będzie mi już dane. Trudne są relacje z bliskimi, ich reakcje i niezręczne rozmowy. Czas wyciszy pewne emocje, ale nigdy całkowicie się ich nie pozbędzie” – napisała Agnieszka Hyży. Przyznała również, że czuje różnicę między tą ciążą a poprzednią: „Czuję różnicę, ale w moim wypadku nie wynika ona tylko z faktu, że minęło dziewięć lat od ostatniej ciąży, tylko także z innych okoliczności i komplikacji. (...) Organizm szybciej się męczy, jest mniej sił” – napisała. Agnieszka i Grzegorz Hyży nie wybrali jeszcze imienia dla dziecka Co ciekawe, wśród pytań od fanek znalazło się również to od… teściowej. Mama Grzegorza Hyżego postanowiła „podejść” synową i zapytać publicznie, czy wybrała już imię dla dziecka. Wygląda jednak na to, że decyzja wciąż nie została podjęta.   „Nie ma to jak teściowa, która próbuje uśpić czujność i na Instagramie próbuje mnie podejść. Droga mamo, nic...

Grzegorz Hyży odpowiada na zarzuty Mai Hyży
sreen Instagram/majahyzy, Instagram/agnieszka_hyzy
Aktualności
Grzegorz Hyży odpowiada na zarzuty Mai Hyży! „Troszczę się o swoich synów, otaczam opieką, łożę na ich utrzymanie”
Grzegorz Hyży opublikował oświadczenie, w którym odniósł się do wpisu zamieszczonego przez jego byłą żonę. Maja Hyży oskarżyła wokalistę o nękanie, zastraszanie i próby manipulacji. Teraz Grzegorz Hyży przedstawił swój punkt widzenia i stanowczo zaprzeczył słowom eksżony.

W obszernym wpisie Maja Hyży poinformowała, że były mąż uderza w nią i jej rodzinę (w ubiegłym roku Maja Hyży urodziła trzecie dziecko ), manipuluje nią, zastrasza i oszukuje, by zdobyć informacje dotyczące jej zarobków. Choć we wpisie ani razu nie pojawiło się nazwisko byłego męża, dla obserwatorów piosenkarki i portali plotkarskich było oczywiste, że to on jest adresatem. Grzegorz Hyży odniósł się do tych słów. Grzegorz Hyży odpowiada byłej żonie „Jako ojciec chroniłem prawa moich synów do prywatności, stanowczo nie zgadzając się na publikację ich wizerunku. Nie wykorzystywałem ich także do budowania swojej medialnej kariery. Dzieci oraz rodzina były i są najważniejszą częścią mojego życia. Dlatego też jednoznacznie stwierdzam, że troszczę się o swoich synów, otaczam opieką, łożę na ich utrzymanie i nigdy się od tego nie uchylałem. To z powodu troski o synów i ich przyszłość, próbowałem osiągnąć pozasądowy kompromis” – czytamy w oświadczeniu piosenkarza. Grzegorz Hyży zarzucił byłej żonie, że ta utrudnia mu kontakt z synami oraz wykorzystuje wizerunek chłopców w mediach społecznościowych, by zbudować karierę. Poinformował, że kilka miesięcy temu wystąpił na drogę sądową, by chronić swoich synów. Czytaj też: Maja Hyży oskarża byłego męża? „Po tekście Mai Hyży jestem wstrząśnięty i zasmucony” Piosenkarz wpis byłej żony nazywa „kłamliwym i oszczerczym”. Po jego publikacji jego rodzina zaczęła dostawać pogróżki i wulgarne wiadomości, na które on nie ma zamiaru się godzić. Jest wstrząśnięty linczem, który spotkał jego i jego bliskich, dlatego, choć tego nie planował, postanowił odpowiedzieć publicznie na zarzuty. „Tak poważne i intymne sprawy nie mogą toczyć się w social mediach i w tabloidach, bowiem konsekwencje takich działań w realnym życiu mogą być...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj