Horoskop 2018
Fotolia
Aktualności

Horoskop 2018 dla mam

Rok 2018 to rok Wenus, co oznacza, że miłość, uczucia i ogólne więzi międzyludzkie będą na pierwszym planie. Warto wykorzystać ten czas na poprawę relacji z partnerem i dziećmi. Każda mama zastanawia się, jak sprawdzi się w tej roli. Zastanawiasz się, jak gwiazdy wpłyną na ciebie i twoje rodzinne relacje? Sprawdź swój horoskop na najbliższy rok.

Rok 2018 będzie drugim rokiem numerologicznym. To czas sprzyjający zakładaniu związków, nawiązywaniu współpracy i wchodzeniu w biznesowe relacje. Rok ten niesie żeńską energię, więc pojawić się mogą pozytywne relacje z kobietami.


Baran
Fotolia
Baran 21.03 - 20.04
Jesteś prawdziwą wojowniczką, która wie, jak sobie radzić w życiu. Zdarza ci się jednak podejmować decyzje pod wpływem chwili – może to dotyczyć planów małżeńskich oraz tych, związanych z powiększeniem rodziny. Panie spod znaku Barana nie do końca planują potomstwo. Z drugiej strony potrzebują rodziny dla poczucia stałości. W nadchodzącym roku staniesz się bardziej tajemnicza i uparta, ale dobrze na tym wyjdziesz. Dbaj o relacje z ludźmi, wybaczaj tym którzy zawinili i pierwsza wyciągaj rękę na zgodę. Nie obawiaj się podejmować trudnych decyzji i buduj więzi rodzinne.
 

Byk 21.04 - 21.05
Jako mama jesteś bardzo oddaną osobą, ale lubisz też wolność. Kobiety spod tego znaku starają się być dobrymi matkami. Idealnie jeśli mają dwoje dzieci – większa liczba mogłaby wywołać w nich poczucie przytłoczenia. Mogą się wówczas nie odnajdywać w pełni w roli matki lub ojca i być sfrustrowane. W nadchodzącym roku zrozumiesz, czym tak naprawdę jest dla ciebie partnerstwo i rodzina. Los da ci szansę na naprawę relacji z najbliższymi osobami. Skłóceni małżonkowie wrócą do siebie ze względu na dzieci.
 

Bliźnięta
Fotolia

Bliźnięta 22.05 - 21.06
Jesteś tak błyskotliwa i pomysłowa, że z tobą żadne dziecko nie będzie się nudzić. Wiele kobiet spod tego znaku rodzi bliźnięta – w znaku tym drzemie jakaś ukryta mnogość. W nowym roku zadbaj nie tylko o dzieci, ale także o własne zdrowie. Będziesz też musiała przyłożyć się do obowiązków i zrezygnować z rozrywki. Choć pojawi się wiele ważnych spraw do dopilnowania, pamiętaj także o odpoczynku. W lato warto zabrać dzieci na niezapomniane wakacje.
 

Rak
Fotolia
Rak 22.06 - 22.07
Kobieta spod tego znaku to wymarzona kandydatka na mamę. Jest bardzo odpowiedzialna i udowadnia to przy wychowywaniu dzieci. Zdarza się jednak, że osoby spod tego znaku są także kapryśne i szybko tracą cierpliwość. W tym roku czekają cię bardzo dobre dni. Będziesz rozwijać swoje pasje, podróżować i poznawać nowych ludzi. Pamiętaj jednak o swojej rodzinie, dla której jesteś ostoją. Spróbuj zachęcić dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę – wówczas nie stracisz entuzjazmu i jednocześnie zacieśnisz więzi rodzinne.
 

Lew
Fotolia
Lew 23.07 - 23.08
Lwice z łatwością wchodzą w role rodziców i bronią swych „młodych”. Najlepiej dla nich, gdy są otoczone gromadką dzieci. Są oddane, cierpliwe i wielozadaniowe. W nowym roku czeka cię wiele sympatycznych wydarzeń związanych z domem i rodzinnych zjazdów. Być może przeprowadzisz się do nowego domu lub zrobisz remont w obecnym mieszkaniu. Jeśli masz dzieci, przysporzą ci one wielu wzruszeń i radości. Jeśli nie masz, może w tym roku pojawią się na świecie.

 

Panna
Fotolia

Panna 24.08 - 22.09
Panny łatwo się denerwują i wpadają w szalony gniew, więc im mniej dzieci, tym lepiej. Jedno dziecko to najlepsze rozwiązanie. Roztrzepanie i brak organizacji nie ułatwia opieki nad maluchami. W nadchodzącym roku czekają cię przygody i niezwykłe zdarzenia. Swoje plany zmieniać będziesz niemal z dnia na dzień i nawet najbliższym trudno będzie za tobą nadążyć. Pamiętaj o rodzinie i dzieciach, skupiaj się na jednej sprawie zamiast na kilku, a wtedy los zacznie ci sprzyjać.
 

Waga 23.09 - 23.10
Przepadasz za dziećmi i najlepiej, gdy masz ich co najmniej kilkoro. Waga jest sprawiedliwa i cechuje ją zamiłowanie do równości. Kobiety spod tego znaku zazwyczaj decydują się na dzieci, gdy są w stabilnym momencie swojego życia. W nowym roku czekają cię sprawy związane z majątkiem i inwestowaniem. Być może założysz własną działalność gospodarczą. W pogoni za zyskiem nie zapomnij o rodzinie, która jest przecież najważniejsza.
 

Skorpion
Fotolia
Skorpion 24.10 - 22.11
Z reguły kobiety spod tego znaku mają dużą liczbę dzieci, więcej nawet niż czworo. Są bardzo opiekuńcze i gotowe do walki, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W tym roku zechcesz zdobywać świat, pokonując wszystkie przeszkody. Wcielisz w życie wiele nowych planów, a okoliczności będą działać na twoja korzyść. Przez to wszystko możesz mieć jednak problem z dostrzeżeniem potrzeb swojej rodziny – nie zapominaj o niej i dbaj o wasze wspólne relacje.
 

Strzelec
Fotolia
Strzelec 23.11 - 21.12
Kobiety spod tego znaku czasem decydują się na dzieci, choć nie zawsze, bo z reguły są to pełne energii indywidualistki. Uważają, że nie powinni mieć dzieci, a jeżeli poczują taką potrzebę, to nie mogą mieć ich zbyt wiele, bo poczują się stłamszone. W nowym roku zwolnisz tempo i zaczniesz zastanawiać się nad nowym kierunkiem, w którym zmierza twoje życie. Twoja rodzina może się powiększyć o przygarniętego ze schroniska psa lub kota. Zadbaj o zdrowie i unikaj pochopnych decyzji.
 

Koziorożec
Fotolia
Koziorożec 22.12 - 20.01
Jesteś doskonale zorganizowana i wielozadaniowa, więc nawet troje dzieci to dla ciebie żaden problem. Kobiety Koziorożce są wrażliwe i poważnie podchodzą do wychowywania dzieci. Są stanowcze, więc będą umiały wychować dziecko, egzekwując od nich wszystko. W tym roku  nie będziesz już siedzieć w pracy od rana do wieczora. Zmieni się twoje podejście do spraw materialnych i zarabiania pieniędzy. Znaczenia nabiorą kwestie rozwoju osobistego. Zaczniesz realizować plany, na które wcześniej brakowało ci czasu.
 

Wodnik
Fotolia
Wodnik 21.01 - 18.02
Kobietom spod znaku Wodnika trudno usiedzieć w miejscu, dlatego nie dla nich wieloosobowa rodzina. Jeśli już zdecydują się na dziecko to tylko na jedno, gdyż każde kolejne ograniczyłoby ich umiłowaną wolność. Nadchodzący rok wzmocni twoją sferę kariery, a twoje pomysły zostaną docenione. Niestety mogą na tym ucierpieć twoje relacje z partnerem i rodziną, pilnuj więc, by nie przynosić problemów z pracy do domu. Znajdź czas na zabawę z dziećmi i spotkania z przyjaciółmi.
 

Ryby
Fotolia
Ryby 19.02 - 20.03
Kobiety spod znaku Ryb znakomicie potrafią wychowywać dzieci. Są niezwykle troskliwe i wrażliwe, a gromadka dzieci to dla nich pełnia szczęścia. To najlepszy znak zodiaku jeśli chodzi o sytuację rodzinną. W nowym roku, w twoim życiu może pojawić się ktoś, kto czuje i myśli podobnie, jak ty. Twoje sprawy przybiorą szczęśliwy obrót, czekają cię podróże i powrót do danego hobby. Przekonasz się, że masz zdolności, którym brakuje innym i zaczniesz udzielać cennych rad.
 

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   

Zobacz także:

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
dekoracje świąteczne, śnieżynka
Święta i uroczystości
Śnieżynki z papieru – 7 wzorów do wycinania
Agnieszka Szumigaj
wierszyk o Mikołaju
Święta i uroczystości
Wierszyk o Mikołaju –​ krótkie, łatwe i śmieszne propozycje
Ewa Janczak-Cwil
Prezent dla 5-latka
Święta i uroczystości
Prezent dla 5-latka: pomysły na prezent dla pięcioletniego chłopca (sportowy, edukacyjny, tani)
Agnieszka Majchrzak
Przysłowia o nauce
Cytaty i przysłowia
Mądre przysłowia o nauce i wiedzy – 40 motywujących sentencji
Joanna Lechowicz
chłopiec, dziecko, krzyk, złość
Wychowanie
Agresywne dziecko w przedszkolu: co robić, gdzie zgłosić?
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
życzenia urodzinowe dla córki
Święta i uroczystości
Życzenia urodzinowe dla córki: piękne, wzruszające, mądre, od mamy i od taty
Joanna Biegaj
Szkoła w Chmurze: kto może z niej skorzystać?
Edukacja
Szkoła w Chmurze: na czym polega, czy jest legalna i kto może z niej skorzystać?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
dziecko ciągle choruje
Zdrowie
Dziecko ciągle choruje: nawracające zapalenie oskrzeli i infekcje gardła [CO ROBIĆ?]
Magdalena Drab
Pełne szpitale RSV
Aktualności
Lekarz mówi wprost: dziecko z RSV i z dusznością umrze, jeśli nie trafi do szpitala
Ewa Janczak-Cwil
wpływ telewizji na rozwój dziecka
Wychowanie
Wpływ telewizji na rozwój dziecka – negatywne i pozytywne skutki oglądania telewizji
Aneta Grinberg
Alimenty z funduszu
Prawo i finanse
Alimenty z funduszu: co trzeba zrobić, żeby otrzymać pieniądze? Nowe przepisy
Agnieszka Majchrzak
Przedszkolaki powinny się bawić, a nie ciągle uczyć
Edukacja
Przedszkolaki coraz częściej potrafią czytać i pisać, ale mają zaburzenia sensoryczne. Gdzie tkwi błąd?
Milena Oszczepalińska
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
morfologia u dzieci
Zdrowie
Morfologia u dzieci – jak czytać wyniki krwi [NORMY]
Ewa Janczak-Cwil
jak odpieluchować dziecko
Pielęgnacja
Odpieluchowanie dziecka: kiedy i jak to zrobić? Sprawdzone sposoby
Małgorzata Wódz
znieczulenie podpajęczynówkowe
Poród naturalny
Znieczulenie podpajęczynówkowe najczęściej stosowane podczas cesarskiego cięcia [zalety i wady]
Agnieszka Majchrzak

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA