GRY
 
 

Gdzie świętować Dzień Ojca? Najlepiej w Aioli!

Co dać tacie na prezent z okazji Dnia Ojca? Najlepiej wspólnie spędzony czas! Gdzie? W restauracji Aioli, która w ramach akcji Aioli Kids Summer w najbliższą niedzielę zaprasza wszystke dzieci z tatusiami na wyjątkowy dzień pełen zabawy i atrakcji.

Aioli Kids Summer
fot. materiały prasowe
Dziś obchodzimy Dzień Ojca. jaki prezent wybrać dla taty? Krawat, książkę, nowoczesny gadżet? Każdy tata z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu, jednak najlepszym podarunkiem będzie wspólnie spędzony czas. Już 26 czerwca (niedziela) restauracja AIOLI zaprasza na Dzień Ojca, podczas którego powrócimy do czasów młodości, kiedy to tatusiowie czytali książki dzieciom. Do udziału w danym projekcie zostali zaproszeni znani ojcowie. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji AIOLI Kids Summer.
 
 

Aioli Kids Summer, czyli restauracja otwarta na rodziny z dziećmi

Tego lata AIOLI (AIOLI inspired by MINI i AIOLI Cantine Bar Cafe Deli) stawia na dzieci, otwierając letni wakacyjny cykl AIOLI Kids Summer udostępniając rodzinom z dziećmi przestrzeń restauracji.
Kolorowo, jedzeniowo, bezpiecznie, śmiesznie, pysznie, edukacyjnie i miło — to właśnie jest AIOLI Kids Summer.
 

Strefa dla dzieci w ogrodzie każdej z restauracji została wyposażona nie tylko w elementy do zabaw „tzw. podwórkowych” jak klocki, gumy do skakania, czy skakanki, ale przede wszystkim w elementy do zabaw grupowych jak szachy czy chińczyk, które rozwijają umysł od najmłodszych lat.
Ambasadorem całego projektu został bloger Modny Tata, a patronat medialny nad cyklem objęły takie tytuły jak m.in. KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline.pl, Nasze Miasto, Polki.pl.
Dodatkowo inicjatywę wspiera Narodowe Centrum Kultury z portalem Kultura Dostępna.
Redakcja poleca: Co robią fajni ojcowie? [WIDEO]
Wszyscy ojcowie są fajni, ale każdy z pewnością chciałby być jeszcze fajniejszy. Zawsze można więcej, prawda? I to nie tylko w Dzień Ojca. Co robią fajni ojcowie? Sprawdź! I zobacz, jak być fajnym ojcem.

Inauguracja w Dzień Dziecka

Inauguracją cyklu AIOLI Kids Summer był event z okazji Dnia Dziecka 4-5 czerwca, podczas którego partnerem wydarzenia w AIOLI inspired by MINI zostało Kino Dzieci, nowoczesna przestrzeń dla dzieci z Muzeum Polin — U Króla Maciusia oraz partner kulturalny POKA POKA.
 

Dzieci odbyły warsztaty z tworzenia korony Króla Maciusia, miała miejsce sesja fotograficzna na tronie. Dodatkowym elementem były zajęcia z pisania po hebrajsku/w jidysz i tworzenie przypinek i magnesów z imionami. Co więcej, odbyła się projekcja filmów edukacyjnych dla dzieci z Kino Dzieci. Natomiast w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Partnerem wydarzenia zostało Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych, gdzie odbywał się konkurs i nauka gry w szachy dla dzieci i rodziców z Mistrzem FIDE Jurkiem Owczarkiem.
 

Projekt AIOLI Kids Summer trwa do końca września 2016 roku — wydarzenia towarzyszące prowadzone będą w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18 i AIOLI inspired by MINI przy placu Konstytucji 5.
 
Doładuj
Przeładuj