Ania Bardowska porównała dzieci w tym samym okresie
fot. AdobeStock/Instagram ania.bardowska/kolaż mamotoja.pl

Ania Bardowska i jej zabawna zagadka dla fanów: które dziecko ze zdjęć to jej syn, a które córka?

Można powiedzieć, że podział jest sprawiedliwy, bo jedno z dzieci to wykapany tata, a drugie wygląda jak mama. Zgadniecie, które jest które?
Milena Oszczepalińska
Ania Bardowska porównała dzieci w tym samym okresie
fot. AdobeStock/Instagram ania.bardowska/kolaż mamotoja.pl
Ania Bardowska, jedna z bardziej rozpoznawalnych byłych uczestniczek telewizyjnego show „Rolnik szuka żony”, przeprowadziła ciekawy eksperyment. Porównała ze sobą dwa zdjęcia z dziećmi, na których są one w podobnych okresach niemowlęctwa. Chciała sprawdzić, jakie jest między nimi podobieństwo. Efekt zaskoczył nawet ją samą!

Ania Bardowska na zdjęciach z Jasiem i Liwią – zadbała o najmniejsze detale

Celebrytka pochwaliła się ostatnio na swoim profilu na Instagramie ciekawym kolażem dwóch zdjęć. Na każdym z nich jest w tej samej bluzce, na tle tej samej scenerii i z małym dzieckiem na rękach. Identyczne jest niemal wszystko, z wyjątkiem tego, że na jednej fotografii znajduje się córka Ani, a na drugiej syn. Zdjęcia dzieli kilka lat różnicy. Zobaczcie:
Domyślacie się, z której strony jest Liwia, a z której Jaś? Wiele fanek byłej uczestniczki show miało z tym spore problemy. Ania wyjaśniła jednak w końcu, że zdjęcie po lewej stronie prezentuje Liwię, a po prawej Jasia.

Zobacz też: Rolniczka Małgosia pokazała syna. Do kogo jest podobny?
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Dzieci Ani i Grzegorza nie są do siebie podobne

Ania dodała te dwie fotografie, by przekonać się, jakie podobieństwo łączy jej dzieci. Oceniła, że syn zdecydowanie przypomina tatę, a córka nie jest do niego podobna. Fanki dodały, że Liwia wygląda jak mama, więc zdaje się, że dzieci podzieliły się rysami po równo – syn poszedł w tatę, a córka w mamę. Oczywiście nie zabrakło również głosów internautów, którzy zupełnie nie zauważyli różnicy między maluszkami i przyznali, że myśleli, że na obu zdjęciach jest to samo dziecko. A wy jak sądzicie?

Dajcie znać, jak jest u was, dzieci są bardziej podobne do was, czy do waszych partnerów? A może do dziadków?

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy