Ania Lewandowska pokazała córki
fot. Instagram

Lewandowska pokazała TWARZE córek: dają sobie buziaka (słodki widok!)

Ania Lewandowska do tej pory ukrywała wizerunek swoich dzieci. Ale tym razem pokazała bardzo dużo - na najnowszym zdjęciu wyraźnie widać, jak starsza Klara całuje siostrę. Dziewczynki są bardzo podobne do mamy!
Magdalena Drab
Ania Lewandowska pokazała córki
fot. Instagram
Ania Lewandowska dba o prywatność swoich córek, ale chyba coraz trudniej jej oprzeć się pokusie, by pokazać twarze dziewczynek. Na nowych zdjęciach Ania pochwaliła się swoim szczęściem: Klara daje słodkiego buziaka małej Laurze, a trenerka jest tym wyraźnie zachwycona.

Ania Lewandowska pokazała twarze córek

Pełnia szczęścia to dla Ani czas spędzany z córkami, tym bardziej że dziewczynki najwidoczniej za sobą przepadają. Lewandowska pokazała na InstaStory, jak Klara i Laura przytulają się i całują. Widok jest przesłodki, a fani z pewnością nie mogą się napatrzeć na twarze dzieci. Widać je na tyle dobrze, by stwierdzić, że córki są niezwykle podobne do mamy (ten sam kolor włosów i oprawa oczu!).

twarze córek Lewandowskiej
Chyba możemy się spodziewać, że już wkrótce Ania pokaże jeszcze więcej! Może wtedy będzie wiadomo, czy któraś z dziewczynek jest też podobna do Roberta?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy