Relacja z warsztatów „Mamo, to ja” – zapraszamy na kolejną edycję! [WIDEO]

Za nami kolejne spotkania w ramach bezpłatnych warsztatów organizowanych przez magazyn i portal „Mamo, to ja”. Oj, dużo się działo! Byli eksperci, pytania, odpowiedzi i gorące dyskusje o żywieniu dzieci, szczepieniach czy homeopatii. Zresztą... posłuchajcie i zobaczcie sami!
Wspaniali eksperci, ciekawe zajęcia, miłe upominki... Zobacz nasz film i przekonaj się, co działo się na Warsztatach Mamo, To Ja w bloku zajęć dla młodych mam - w jesiennej edycji 2018 roku. 

Co działo się na warsztatach „Mamo, To Ja”: Jestem Mamą?

Podczas jesiennej edycji Warsztatów Mamo, To Ja, zaproszeni eksperci z firm Marko BeSafe, Enfamil, Pierwszopomocni.pl, Boiron oraz Espumisan opowiadali przyszłym mamom o tym, jak:
  • karmić piersią dziecko i prawidłowo rozszerzać jego dietę 
  • udzielać pierwszej pomocy podczas zakrztuszenia, zadławienia czy w innych domowych wypadkach
  • pomóc maluszkowi podczas ataków kolki i innych kłopotów z brzuszkiem
  • szczepić malucha, by uniknąć NOP, czyli niepożądanych objawów poszczepiennych. 

Eksperci radzą młodym rodzicom

Dr Aneta Górska-Kot opowiadała młodych rodzicom o szczepieniach. Pediatra obiektywnie przedstawiała fakty dotyczące historii i rozwoju szczepień w Polsce i na świecie. Dr Joanna Gzik tłumaczyła, na czym polega naturalne leczenie homeopatyczne – kiedy warto je stosować, dlaczego może w pewnych sytuacjach – i konkretnie kiedy – zastąpić leczenie tradycyjne, konwencjonalne. Justyna Jusińska, pedagog, przybliżała mamom i tatusiom troski i radości związane z rozwojem dziecka, szczególnie w pierwszym roku życia malucha.   O sposobach ratowania życia dziecka, czyli zasadach udzielania pierwszej pomocy mówiła ratowniczka medyczna, Magda Górna

Zapraszamy do kolejnych edycji! 

 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Dieta niemowlaka

Pielęgnacja noworodka