Biedronka rozdaje prezenty dla noworodków
fot. Adobe Stock

Biedronka i Dada rozdają prezenty dla noworodków - aż do końca roku!

Przez cały rok sieciówka będzie wysyłać rodzicom prezenty z okazji narodzin dziecka. Zobaczcie, co się znajdzie w powitalnej paczce!
Agnieszka Majchrzak
Biedronka rozdaje prezenty dla noworodków
fot. Adobe Stock
To wielka akcja z okazji 25-lecia obecności marki w Polsce. Darmową paczkę otrzymają wszyscy rodzice, których maluchy urodziły się w 2020 roku. Oto szczegóły akcji, jakiej jeszcze nie było!

Co się znajdzie w prezencie od Biedronki i Dada?

Akcja ruszyła w poniedziałek 3 lutego 2020 roku i potrwa aż do końca roku. Jak informuje sieć należąca do Jeronimo Martins, każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku, może zarejestrować się na stronie popularnej marki artykułów dziecięcych Dada, aby otrzymać zupełnie za darmo powitalną paczkę jej produktów. 

Świeżo upieczeni rodzice dostaną produkty do pielęgnacji maluszka, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce dla noworodka. Będą to nowe pieluszki Dada Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 procentach wykonane z bawełny.

„Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem" - podkreśliła dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka Agata Maj. 
 

Pieluchy jednorazowe, to produkt nieustającej potrzeby dla każdego rodzica małego dziecka. Możesz je teraz kupić w atrakcyjnej cenie:

Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.

Co zrobić, aby otrzymać paczkę?

Sieć rozda paczki wszystkim dzieciom urodzonym w 2020 roku, ale akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz, od 3 lutego br. mogą zarejestrować się na stronie Dada, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny jej produktów. Wystarczy wejść na stronę www.dadaclub.pl i dokonać rejestracji. Prezenty prosto do domu dostarczy Poczta Polska, która jest partnerem logistycznym akcji.Narodziny dziecka to pod każdym względem ogromne przeżycie dla jego rodziców, ale i ogromne wydatki, jakie ich czekają. Szacuje się, że koszty ciąży, porodu i wyprawki dla noworodka to wydatek nawet 8,5 tysiąca złotych. 

Jeżeli jesteście właśnie na etapie przygotowywania wyprawki dla swojego maleństwa, znalazłyśmy dla was ofertę kilku niezbędnych produktów, w bardzo atrakcyjnej cenie:


Źródło: mat. prasowe Biedronka

Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Popularne tematy