Mamotoja.pl chatbot Majka
fot. mamotoja.pl

Poznaj Majkę – chatbot Mamo, To Ja. Twój wirtualny doradca 24/7

Możesz jej zadać pytanie nawet w środku nocy i mieć pewność, że odpowie. Wiedza prosto od rodzicielskich ekspertów. Wystarczy Messenger i życie rodzica staje się proste!
Karolina Stępniewska
Mamotoja.pl chatbot Majka
fot. mamotoja.pl
Majka jest chatbotem. Jest dostępna dla ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli masz pytanie dotyczące ciąży albo porodu, nie musisz czekać do rana (lub na koniec weekendu!), żeby je zadać. Wystarczy Messenger. Napisz do Mamo, To Ja i porozmawiaj z naszym chatbotem. Odpowiedzi przygotowaliśmy wspólnie z ekspertami – lekarzami, psychologami i doświadczonymi dziennikarzami.

Nie przegap niczego

Majka może wysyłać ci przypomnienia o kolejnych tygodniach ciąży, żebyś mogła na bieżąco śledzić zmiany, które zachodzą u ciebie i twojego dziecka. Pomoże ci też przygotować się do porodu, powie wszystko o rodzajach znieczulenia i podpowie, czego nie może zabraknąć w wyprawce dla noworodka!
Majka, chatbot Mamo, To Ja – to innowacyjny sposób na bezpośrednią komunikację z naszymi użytkowniczkami. Pomagamy w mierzeniu się z wyzwaniami ciąży i porodu, jesteśmy obok, by służyć pomocą i wiedzą.
Redakcja poleca: Twoje prawa na porodówce [LIVECZAT Z EKSPERTEM]
Czym jest i jak przygotować plan porodu? Co to są standardy okołoporodowe i dlaczego są takie ważne? O tych kwestiach mówiła w liveczacie na profilu facebookowym Mamo, To Ja Joanna Pietrusiewicz z Fundacji „Rodzić po ludzku”.

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj