Cleanic, chusteczki nawilżane, chusteczki dla niemowląt
fot. materiały prasowe

W podróży z maluszkiem - chusteczki nawilżane Cleanic Kindii

Nawet daleka podróż z maleństwem może być przyjemnością. Wystarczy się do niej dobrze przygotować. Chusteczki nawilżane takie jak np. te z serii Cleanic Kindii są nieodzowne w podręcznym bagażu rodziców małego dziecka.
Cleanic, chusteczki nawilżane, chusteczki dla niemowląt
fot. materiały prasowe
Seria Cleanic Kindii to łagodne, hypoalergiczne, testowane dermatologicznie chusteczki nawilżane, idealnie dostosowane do różnych potrzeb skóry dziecka. Nie zawierają alkoholu, PEG-ów i parabenów, dlatego nie podrażniają naskórka. Mają miły i łagodny zapach.

Dzięki wygodnemu i trwałemu zamknięciu oraz optymalnej liczby chusteczek można je ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Ich główną zaletą jest uniwersalność, ponieważ polecane są do pielęgnacji całego ciała dziecka.      

CLEANIC KINDII NEW BABY CARE
Ten wariant chusteczek jest dedykowany dla wyjątkowo delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Są to jedyne chusteczki do stosowania od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki zawartości emolientów nawilżają i natłuszczają skórę, jednocześnie chronią przed podrażnieniami! Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka NR ZF-K-7/12. 
Produkt otrzymał nagrodę Perła Rynku FMCG 2013.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 60 szt.

CLEANIC KINDII BABY SENSITIVE
Są przeznaczone dla skóry szczególnie wrażliwej i atopowej niemowląt i małych dzieci. Zawierają łagodzący i chroniący balsam 
z panthenolem. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 60 szt.

CLEANIC KINDII SKIN BALANCE
Są polecane do stosowania dla zdrowej skóry dzieci. Zawierają kompleks witamin E, A, F. Chronią zdrową skórę maluszka. Nie zawierają  alkoholu, PEG-ów i parabenów. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Cena chusteczek to 6,90 zł za opakowanie 72 szt.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy