Ciało po porodzie zdjęcia
fot. Instagram

„Zakochałam się w swoim brzuchu”. W ciąży przytyła 60 kg i nie zamierza chudnąć!

Ciało po porodzie nie musi być idealne, a walka o płaski brzuch i szczupłe uda to coś, do czego żadna kobieta nie powinna być zmuszana. Tak twierdzi redaktorka znanego portalu i pokazuje w internecie własne, nieretuszowane zdjęcia. Ona dopiero po ciąży zaakceptowała swoje ciało, mimo że jej figurze daleko do ideału prezentowanego w mediach.
Magdalena Drab
Ciało po porodzie zdjęcia
fot. Instagram
Nie każda kobieta akceptuje swoje ciało po ciąży. Często czujemy presję, by jak najszybciej pozbyć się rozstępów i schudnąć, choć odzyskanie płaskiego brzucha i dawnej wagi zwykle okazuje się bardzo trudne. Lindsay Wolf dopiero po porodzie zrozumiała, że wcale nie musi zmuszać się do nadludzkiego wysiłku i walki o idealną figurę. Chociaż w obu ciążach przytyła po 30 kg, nie schudła ani kilograma. Miłość do dzieci i samej siebie Lindsay nazywa swoją supersiłą.

Ciało po porodzie: prawdziwe zdjęcia

Walka o perfekcyjną sylwetkę zaczęła się dla Lindsay już w młodości. Redaktorka portalu Scary Mommy przez lata próbowała upodobnić się do idealnych gwiazd, co przypłaciła uzależnieniem od tabletek wspomagających odchudzanie. Cierpiała też na poważne zaburzenia odżywiania. Wszystko zmieniło się, gdy zaszła w ciążę.

„Nie mogłam uwierzyć, ile siły i piękna czułam w ciele, które nie wyglądało jak to szczupłe, nad którym wcześniej tak niestrudzenie pracowałam” − napisała Lindsay Wolf na Instagramie.

Paradoksalnie dopiero po urodzeniu dwójki dzieci kobieta wreszcie pokochała swoje ciało. Mimo że przytyła kilkadziesiąt kilogramów, nie ma zamiaru na siłę ich tracić. Zamiast tego Lindsay radzi wszystkim kobietom, by przestały szukać akceptacji otoczenia kosztem miłości własnej. Bo kochanie siebie może być jedyną rzeczą, która naprawdę ma sens.

„Jedyną stratą, którą jestem w stanie dopuścić, jest utrata wyniszczających, ograniczających przekonań na temat mojej sylwetki i wstydu związanego z ciałem, z którym żyłam przez dziesięciolecia” − napisała Lindsay pod jednym ze swoich licznych zdjęć, na których bez wstydu pokazuje, jak wygląda. Na szczęście pełne hejtu komentarze („Patrząc na twoje zdjęcia, prawie zwymiotowałam”) pojawiają się na jej profilu rzadko. Większość internautek dziękuje Lindsay za dodanie im pewności siebie i pokazanie prawdziwej radości życia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When the world doesn’t make much sense, loving yourself can be the one thing that does. ❤️ #youareworthy

Post udostępniony przez Lindsay Wolf (@thelindsaywolf)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jakie błędy popełniają mamy odchudzające się po porodzie? Film
Schudnąć po ciąży – to marzenie wielu mam. Jednak, jak tłumaczy kosmetolog Anna Salomon, szczupła sylwetka wymaga cierpliwości i wytrwałości. Jakie zatem są najczęstsze błędy świeżo upieczonych mam podczas odchudzania? Sprawdź i i sama ich nie popełnij.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy