dziecko, makijaż, niemowlak
fot. www.boredpanda.com

Co matki zamieszczają w sieci?

Zobacz, co wywołało "gorącą" dyskusję w naszej redakcji.
dziecko, makijaż, niemowlak
fot. www.boredpanda.com
Nie raz zdjęcia zamieszczane przez młode mamy w internecie zadziwiają odbiorców. Te wywołały wyjątkowe oburzenie i dyskusje w naszej redakcji.
Dziecko widoczne na zdjęciach to 7 tygodniowy chłopiec, któremu mama za pomocą specjalnej aplikacji zrobiła makijaż, a następnie zamieściła zdjęcia w sieci. Na zachodnich portalach galeria zdjęć cieszy się dużą popularnością.
Nie raz pisaliśmy już o zachowaniu rozsądku i ostrożności przy zamieszczaniu zdjęć dzieci w internecie, apelowaliśmy o rozwagę choćby przy tworzeniu profili zdjęć dzieci na Facebooku.  
Facebook już dawno stał się królestwem macierzyństwa na pokaz. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie powinna przebiegać granica prywatności?Redakcja poleca: Wakacje bez zgubienia na plaży i siedzenia w komórce - jak to zrobić radzi Akademia 5.10.15. [WIDEO]
Wakacje to czas totalnego luzu, kiedy puszcza wiele sztywnych reguł. Co zrobić, aby w tej beztrosce nie zabrnąć za daleko? Zobacz filmową relację ze spotkania Akademii 5.10.15. na którym eksperci podpowiadają rodzicom jak bezpiecznie wypoczywać z dzieckiem na wakacjach.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy