GRY
 
 

Co matki zamieszczają w sieci?

Zobacz, co wywołało "gorącą" dyskusję w naszej redakcji.

dziecko, makijaż, niemowlak
fot. www.boredpanda.com
Nie raz zdjęcia zamieszczane przez młode mamy w internecie zadziwiają odbiorców. Te wywołały wyjątkowe oburzenie i dyskusje w naszej redakcji.
Dziecko widoczne na zdjęciach to 7 tygodniowy chłopiec, któremu mama za pomocą specjalnej aplikacji zrobiła makijaż, a następnie zamieściła zdjęcia w sieci. Na zachodnich portalach galeria zdjęć cieszy się dużą popularnością.
Nie raz pisaliśmy już o zachowaniu rozsądku i ostrożności przy zamieszczaniu zdjęć dzieci w internecie, apelowaliśmy o rozwagę choćby przy tworzeniu profili zdjęć dzieci na Facebooku.  
Facebook już dawno stał się królestwem macierzyństwa na pokaz. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie powinna przebiegać granica prywatności?Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (2 oceny)

5.0
Doładuj
Przeładuj