córka Joanny Krupy w kostiumie kąpielowym, Asha Leigh
fot. Instagram

Córka Krupy pozuje jak modelka, ale fanki nie mają litości. „Od mleka krowiego taka pulchna?”

Joanna Krupa pokazała córkę ubraną w kostium kąpielowy w modną kratę. Asha-Leigh wygląda jak mała modelka, a fani komentują: „cała mamusia!” Niestety nie brakuje też złośliwych przytyków.
Magdalena Drab
córka Joanny Krupy w kostiumie kąpielowym, Asha Leigh
fot. Instagram
Odkąd Joanna Krupa urodziła córkę, nie ma problemu z upublicznianiem jej wizerunku i chętnie pokazuje zdjęcia i filmy z małą Ashą-Leigh w roli głównej. I trzeba przyznać, że wszystkie są urocze! Na najnowszych fotografiach dziewczynka pozuje z mamą ubrana w stylowy kostium kąpielowy Burberry.

Asha-Leigh w modnym kostiumie

7-miesięczna Asha-Leigh bez wątpienia wdała się w sławną mamę: uwielbia pozować do zdjęć i jak przyznała sama Krupa − jest małą strojnisią. Krupa dba o to, by dziewczynka zawsze wyglądała modnie, choć po jej wyborach zakupowych widać, że nie lubi przepłacać i potrafi np. znaleźć solidny wózek za mniej niż 600 zł. Tym razem Krupa pokazała się z córką na basenie: na zdjęciu obie mają na sobie kostiumy kąpielowe, ale to Asha przyciąga wzrok! Jej kostium to model w stylu vintage od Burberry, w modną, beżową kratę i z falbankami na ramionach. Na tak małej modelce wygląda prześlicznie! Ten klasyczny, kraciasty wzór to szyk sam w sobie, więc cena jest niemała: niemowlęcy kostium jednoczęściowy Burberry Kids kosztuje ok. 340 zł. Tak wygląda kostium kąpielowy córki Joanny Krupy:
kostium kąpielowy burberry córki Krupy

 
Redakcja poleca: Poznaj najciekawsze zabawki do kąpieli polecane przez Mamissima – film
Zobacz przegląd zabawek kąpielowych dla dzieci od malucha do przedszkolaka, dzięki którym wieczorny rytuał stanie się prawdziwą morską przygodą!

Fanki zachwycone małą Ashą

Pod postem i zdjęciami Joanny Krupy jak zwykle błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanek, które rozpływają się nad urodą małej Ashy-Leigh. „Asiu, twoja córeczka jest tak śliczna, że to aż niemożliwe!”, „Cała mamunia”, „Rośnie mała modelka”. Wśród tych zachwytów nie brakuje jednak drobnych złośliwości. „Malutka od mleka krowiego taka pulchna?” − pyta zaczepnie jedna z fanek. „Nie za ciasny ten kostium?” − wtóruje jej inna. Cóż, Asha prezentuje się przeuroczo, a jej rzeczy są z pewnością starannie dobierane przez rodziców. Nie nam oceniać, czy są wygodne, choć dziewczynka raczej nie wygląda na niezadowoloną czy obolałą. Czy nie lepiej pozachwycać się tymi cudnymi kitkami?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rocking the pigtails 🤣

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy