Joanna Krupa bez makijażu z Ashą-Leigh
fot. Instagram/joannakrupa

Córka Krupy na rowerku. Fanki zachwycone: „Bez ZADĘCIA i markowych ciuszków”

Joanna Krupa często dzieli się prywatnymi zdjęciami swojej córeczki Ashy-Leigh – dziewczynkę jednak rzadko można zobaczyć w modnych, drogich stylizacjach lub w postach reklamowych.
Aleksandra Zaborowska
Joanna Krupa bez makijażu z Ashą-Leigh
fot. Instagram/joannakrupa
Joanna Krupa, która została mamą w listopadzie 2019 roku, nie ukrywa, że od narodzin Ashy-Leigh, macierzyństwo stało się dla niej prawdziwym priorytetem i źródłem wielkiej radości. Chociaż modelka nie porzuciła zupełnie kariery, nadal znajduje czas na wspólne chwile z córeczką. Na noworocznym zdjęciu Krupa bez makijażu siedzi przy kominku z Ashą, którą uczy się jeździć na rowerku.

Fanki Krupy zachwycają się naturalnymi zdjęciami

Joanna Krupa opublikowała fotografię, pod którą złożyła fankom noworoczne życzenia.

„Szczęśliwego nowego roku! Najważniejsze momenty to te, które mają znaczenie” – napisała prowadząca Top Model.

Na zdjęciu można zauważyć Krupę w domowej, niewymuszonej stylizacji i bez makijażu. Obok niej mała Asha-Leigh siedzi na rowerku. Mama zadbała także o jej bezpieczeństwo – dziewczynka ma na sobie również kask. Internautki od razu zachwyciły się prostą stylizacją malucha.

„Superasto pani Asia ubiera córcię, bez zadęcia i markowych ciuszków i sama też skromnie, na luzie. Nie pozuje do zdjęć w obcisłej mini i na szpilach, jak co niektóre celebrytki w markowych ciuchach z 2 cm logo” – napisała jedna z fanek.
Fanki Joanny Krupy chwalą jej stylizacje
„Serce się cieszy jak na Was patrzę. Dziękuję Pani za pokazywanie się w naturze, bez makijażu w dresie. Za to że pokazuje Pani, że naturalność jest na wagę złota w tych czasach. Jest Pani piękna bez tego makijażu. Dużo zdrowia i radości z życia” – zachwyciła się inna internautka.
 

Źródło: Plotek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy