GRY
 
 

Weź malucha pod pachę i... ćwicz!

Wiele kobiet nie wie, jak po urodzeniu dziecka wrócić do formy sprzed ciąży. Kristy Ardo, mama 1,5-rocznego Tuckera, znalazła rozwiązanie: bierze synka na ręce i ćwiczy razem z nim.

Mama ćwiczy z dzieckiem
fot. Facebook/babyfitgym
Kristy Ardo zawodowo zajmowała się sportem, jednak po urodzeniu małego Tuckera nie wiedziała, jak pogodzić macierzyństwo z pracą i pasją. Na szczęście szybko znalazła rozwiązanie!

“Po narodzinach Tuckera, wszystko było dla mnie zupełnie nowe. Nagle musiałam nauczyć się dbać o siebie i o dziecko jednocześnie. Mało spałam, nie miałam ani czasu, ani energii. Nie mogłam po prostu iść po pracy na siłownię, spędzanie czasu z Tuckerem zawsze było dla mnie najważniejsze" mówi Kristy. 

"Któregoś dnia wzięłam Tuckera na ręce i zaczęłam robić przysiady i wypady. Śmiał się i wygłupiał przez cały czas! Dzięki niemu ćwiczenia były naprawdę radosne, teraz wiem, że to wspaniały sposób na tworzenie z nim wyjątkowej więzi" dodaje. Od tamtego czasu Kristy regularnie ćwiczy ze swoim synkiem. Założyła bloga i aktywnie działa w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie, dzięki czemu radzi innym mamom, w jaki sposób ćwiczyć z dzieckiem, aby ćwiczenia były efektywne, zabawne i żeby maluch czuł, że mama jest blisko.
 
Na zdjęciach i filmikach widać, że mały Tucker uwielbia spędzać czas z mama – a przecież o to właśnie chodzi. Więź z dzieckiem można budować w aktywny sposób! :) Macie ochotę na kilka ćwiczeń z maluchem siedzącym obok?

Polecamy: Wózek, którego nie trzeba pchać. Idealny do joggingu!
Redakcja poleca: Ćwiczenia z dzieckiem w wózku – porady fit mamy
Jak wykorzystać spacer z dzieckiem do odzyskania figury sprzed ciąży? Zobacz porady instruktorki fitness Ani Dziedzic.
Doładuj
Przeładuj