Robert Lewandowski jest motywatorem dla żony i nie tylko
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

Lewandowscy motywują czy bardziej denerwują?

Ania i Klara Lewandowskie mogą być dumne z taty! My też jesteśmy. Robert Lewandowski znowu pokazał, że ma wielkie serce. Wspiera nie tylko dzieci i robi nie tylko to, co musi. Możesz uważać, że robi to na pokaz, ale takie wzorce są potrzebne dzieciom, są potrzebne Polakom!
Weronika Zagojska
Robert Lewandowski jest motywatorem dla żony i nie tylko
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/
Możesz nie lubić Lewandowskich, możesz uważać, że za dużo ich w mediach, że niepotrzebnie okazują sobie uczucia publicznie, ale nie możesz powiedzieć, że nie robią dużo dobrego dla innych. Mają pieniądze, na które sobie uczciwie zapracowali i dzielą się tym, co mają. Nie tak dawno przekazali pół miliona złotych na remont Centrum Zdrowia Dziecka. Oboje pomagają niepełnosprawnym i biorą udział w wielu akcjach charytatywnych. Często są nie tylko "twarzami" jakiegoś projektu, ale dają z siebie o wiele więcej. Robert Lewandowski jest ambasadorem UNICEF i twarzą Szlachetnej Paczki. Teraz sponsoruje również reprezentację Polski w amp futbolu czyli piłkarzy po amputacji, wadzie kończyny dolnej lub górnej (bramkarze).
 

Oczywiście zaraz "życzliwi" powiedzą, że po co ten rozgłos, jak chcieli mogli to wszystko zrobić dyskretnie. Że to im się zwyczajnie opłaca pod wieloma względami. Po pierwsze nie wiemy o wszystkim co robią, po drugie - to dobrze, że o takich inicjatywach jest głośno. Mogą zachęcić innych mniejszych lub większych sponsorów, dają dobry przykład, zwłaszcza dzieciom. Bycie hojnym to nie jest nic wstydliwego, pomaganie nie każdego peszy, obie te rzeczy powinny być modne!
 

Ania Lewandowska już nie raz mówiła, że Robert jest dla niej motywacją. Nieźle się dobrali - on motywuje miliony, jest wzorem do naśladowania w sporcie i w życiu; ona z wielkim powodzeniem motywuje innych do zmiany swojego życia, dodaje innym mamom animuszu na co dzień i wiary w siebie. Oboje będą uczyć (i właściwie już uczą mimo, że jest jeszcze malutka) w ten sposób swoją córkę, że pomaganie to codzienna część życia, że dobrze jest się dzielić. A dziecko, które uczy się głównie przez obserwowanie rodziców, będzie naturalnie naśladowało ich postawy. Jeśli Robert Lewandowski lub Ania są idolami twojego dziecka, to masz się z czego cieszyć!
 
 

Wskocz w nowy tydzień z ... jeszcze lepszą energią i uśmiechem! 😀💥 Powiesz zaraz: „bla, bla, bla - znowu ten uśmiech?”🙈 No pewnie! A czemu NIE?! Kto jak nie my? Ty się uśmiechniesz do kogoś, a inna osoba Ten uśmiech Ci odwzajemni 👉🏻 mała rzecz a NAPRAWDĘ cieszy! Podaj dalej!!! 👋🏻 #positive #hpba #healthyplabyann #annalewandowska Jump into a new week with ... even better energy and a smile! 😀💥 You will say, "yeah blah, blah, blah - that smile again?" 🙈 Sure! And why not?! Who, if not us? You will smile at someone, and another person will smile right back at you 👉🏻 little thing but will REALLY make you happy! Pass it on!!! 👋🏻 #positive #hpba #healthyplabyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


A Ty dzielisz się na co dzień z innymi tym co masz? Wiesz jak uczyć swoje dziecko dzielenia się z innymi?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy