GRY
 
 

Resort debatuje o urlopach rodzicielskich

W poniedziałek, 16 marca odbędzie się debata nt. urlopów rodzicielskich zorganizowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

konferencja
fot. Fotolia.pl
Konferencję zatytułowana „Urlopy dla rodziców – szanse i perspektywy”  otworzy o godz. 13, Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej. Następnie półtora roku urlopów rodzicielskich podsumuje Radosław Mleczko, podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
W panelu dyskusyjnym udział wezmą: prof. Irena Kotowska z Instytutu Statystyki i Demografii ze Szkoły Głównej Handlowej, Monika Rościszewska- Woźniak z Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, dr Iga Magda z Instytutu Badań Strukturalnych SGH, Dorota Zawadzka, psycholog dziecięcy, Aneta Siejka, Stowarzyszenie Matki I Kwartału oraz Łukasz Komuda z Fundacji Rozwoju Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych.
Konferencję,  którą podsumują minister Radosław Mleczko, podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i Irena Wóycicka, podsekretarz stanu ds. społecznych w kancelarii Prezydenta RP, odbędzie się pod patronatem Redakcji Babyonline.pl

Miejsce konferencji: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
sali im. Andrzeja Bączkowskiego
ul. Nowogrodzka 1/3/5
Rejestracja trwa do: 15.03 pod adresem: prasa@mpips.gov.pl

A wy jakie macie uwagi, wnioski odnośnie urlopów rodzicielskich?
Piszcie, chętnie poznamy wasze opinie.

Polecamy: Wniosek o urlop rodzicielski - wzór do druku.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj