Mateusz Damięcki zostanie ojcem
fot. ONS

Mateusz Damięcki już wkrótce zostanie ojcem!

Aktor i jego partnerka Paulina Andrzejewska spodziewają się pierwszego dziecka. Kiedy maluszek przyjdzie na świat?
Dominika Bielas
Mateusz Damięcki zostanie ojcem
fot. ONS
Mateusz Damięcki stara się chronić swoje życie prywatne jednak, jak to bywa w przypadku aktorów, nie jest to łatwe. Choć od kilku lat spotyka się z Paulina Andrzejewską, z która dwa lata temu się zaręczył, to starają się unikać blasku fleszy i rzadko pojawiają na czerwonym dywanie. Okazuje się jednak, że rodzina aktora niedługo się powiększ. Gdy para pojawiła się na imprezie charytatywnej, od razu wzbudzał zainteresowanie reporterów.

Miał być ślub, jest dziecko

Fani od jakiegoś czasu czekają na informację o ślubie aktora, gdyż para jest już od dawna zaręczona. "Ze ślubem wciąż czekamy. Oboje nie lubimy wielkich przyjęć" - wyznała w jednym z wywiadów Andrzejewska. Aktor i jego partnerka nie kryją, że chcą spędzić ze sobą całe życie, ale do tej pory nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Mówi się, że para czeka na unieważnienie pierwszego ślubu kościelnego Mateusza, który trwał zaledwie 8 miesięcy.

O ciąży media spekulowały od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz radosne wieści potwierdziła rodzina aktora. Jak donosi jeden z tygodników Maciej Damięcki, ojciec Mateusza, przyznał, że bardzo się cieszy, że wkrótce zostanie dziadkiem. Doniesienia potwierdziła też agentka aktora, Agatha Slaby-Bolińska. 
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

W blasku fleszy

Kiedy w poniedziałek para pojawiała się na charytatywnym pokazie mody „Dzieci-Dzieciom”. Fotoreporterzy wykorzystali okazję, by przyjrzeć się krągłościom tancerki. Andrzejewska wybrała jednak luźną tunikę, która niczego nie zdradziła. Na razie wiadomo tylko, że pierwsze dziecko Damięckiego i Andrzejewskiej przyjdzie na świat na wiosnę 2018 roku. Płeć i imię dziecka na razie nie są jeszcze znane. Gratulujemy!

Jak myślicie, uda się im ochronić prywatność? Napiszcie w komentarzach.


Źródło: viva.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy