GRY
 
 

Dlaczego mama opublikowała w Internecie to zdjęcie córeczki?

Ten jeden uśmiech zainspirował dziesiątki mam do podzielenia się swoją historią. Jesteś wśród nich?

To zdjęcie daje nadzieję niejednej mamie
fot. Facebook/Love What Matters
"Nasza pierwsza córka w 5 dniu życia. 1750 gramów, była tak szczęśliwa, że żyje! Właśnie na to zdjęcie często patrzyłam, żeby dać sobie radę ze wszystkim wzlotami i upadkami, gdy była na oddziale intensywnej terapii dla noworodków. Życie jest takie cenne" – tak podpisane jest zdjęcie na profilu Love What Matters, które rozczuliło tysiące internautów.

Rodzice uwielbiają patrzeć na swoje uśmiechające się maluszki. Ten uśmiech ma w sobie coś więcej, to, co najcenniejsze – nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Zobacz także: Gdy dziecko się uśmiecha, mijają wszystkie smutkiNie tylko Lauren uwielbia to zdjęcie. W ciągu kilku dni zdjęcie malutkiej dziewczynki polubiło na Facebooku prawie 300 tysięcy osób!

Wiele mam doskonale rozumie sytuację Lauren i uczucia, które jej towarzyszyły. W komentarzach pod zdjęciem możecie zobaczyć dziesiątki zdjęć maluszków, które tak jak córeczka Lauren urodziły się przedwcześnie i ich waga często nie przekraczała 2 kilogramów.

Dziś Lauren jest mamą dwóch uroczych dziewczynek. Starsza z nich, dziewczynka ze zdjęcia, wkrótce skończy 2 latka.


Polecamy: Poznaj Emilkę, najmniejszego noworodka świata!
Redakcja poleca: Z wcześniakiem w szpitalu – jak przetrwać i nie zwariować? [WIDEO]
Jak się odnaleźć w sytuacji, gdy musimy po porodzie przez dłuższy czas przebywać z wcześniakiem w szpitalu, podpowiada Dorota Lewandowska, pielęgniarka z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Doładuj
Przeładuj